Naturalna opalenizna z olejkiem marchewkowym ?


Naturalna opalenizna z olejkiem marchewkowym
Przyznam szczerzę, z samoopalaczem miałam doświadczenie tylko raz. Nie było to miłe spotkanie, a było to bardzo dawno temu kiedy to podkradałam siostrze kosmetyki. Jak można było się spodziewać, źle zastosowałam ten kosmetyk i zamiast ładnej opalenizny byłam łaciata jak krowa przez kilka dni. Dałam samoopalaczom drugą szansę i tym razem postawiłam na jak najbardziej naturalny 

O olejku z marchewki, a raczej maceracie marchewkowym słyszałam już od niedawna. Byłam bardzo ciekawa, czy spełnia swe zadanie. Popadałam trochę w wątpliwość ( no bo to w końcu pomarańczowa marchewka). Stwierdziłam, co mi tam  muszę przekonać się sama. Zwłaszcza, że olejek można stosować sam i rozcieńczony.

Po otwarciu buteleczki olejek rzeczywiście ma kolor intensywnie pomarańczowy. Olejek jest bez zapachu, o konsystencji średnio gęstej.
Najlepiej efekty tego jak prezentuje się olejek ukażą zdjęcia. Zdjęcia były robione w tym samym świetle, jednak rzeczywisty kolor może być inny. Moja karnacja z natury jest dosyć ciemna, jednak mimo to olejek zmienił jej kolor.

Stosowanie samego olejku – Kolor jest zdecydowanie intensywniejszy. Jednak sam olejek brudzi, dlatego ja osobiście nie polecam stosowania go w pojedynkę. Olejek sam dobrze rozprowadza się po skórze, jednak trzeba zrobić to bardzo dokładnie by kolory skóry były zrównoważone.
Sam olejek, dobrze nawilża skórę nadaje jej ładny słoneczny kolor.

Olejek + inny olejek – Zdecydowanie tą opcję bardziej polecam. Olejek rozcieńczony, nie brudzi już tak bardzo jak w pojedynkę. Rozprowadza się go na skórze lepiej, przez co możemy uniknąć nierównomiernego koloru skóry. Kolor jest bardzo zbliżony, widocznie wpada w cieplejsze tony. Dodatkowym plusem jest to, że olejek starczy nam przez to na dłużej.


Podsumowanie 
Nadaje ładny kolor opalenizny
Dobrze ją nawilża i pielęgnuję
Może brudzić skórę, stosowany w pojedynkę
Nie uczula i nie podrażnia
Bezproblemowo się zmywa
Jest wydajny
Nie posiada zapachu
Można go rozcieńczać 


A wy używałyście kiedyś tego samoopalacza ?  Co myślicie o takiej opaleniźnie ?
Olejek kupiłam wwww.e-fiore.pl za 16,80
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger