Odżywka bez spłukiwania Biovax KERATYNA+JEDWAB

Zawsze myślałam, że kosmetyki dwufazowe są jak te typu dwa w 1. Dzięki tej odżywce do włosów, przekonałam się, że te słowo ma zupełnie inne znacznie.
Już w buteleczce mlecznej lekko przeźroczystej widać, że są dwie substancję, które po szybkim zmieszaniu nakłada się na włosy tylko raz. Jest to dosyć wygodne rozwiązanie, gdyż często stosujemy osobne kosmetyki do odżywiania jak i pielęgnacji.
Dla mnie odżywka ta, stanowi taką ,,wisienkę na torcie” mojej pielęgnacji włosowej. Czyli coś bez czego mogłabym się obejść a zarazem coś co jest efektownym wykończeniem dbania o włosy.


Butelka jest bardzo poręczna, zaopatrzona jest w atomizer, dzięki któremu, możemy łatwo i wygodnie rozpryskać go na włosach.
Zapach ma kremowy i lekko słodkawy. Nie jest nachalny, utrzymuje się na włosach do około 2-3 godzin po użyciu.
Odżywka bez spłukiwania Biovax KERATYNA+JEDWABAplikacja – do jednorazowego użycia używam około 3-5 nacisków. Stosuje na mokre albo na suche włosy.
Po aplikacji –Podoba mi się to, że włosy nie są obciążone. Nawet jeśli w ciągu dnia, zastosuje odżywkę kilkakrotnie. Mgiełka szybko się wchłania a włosy po chwili są już suche.
Efekty – Efekty nie są widoczne od razu, co nie znaczy że ich nie ma. Dopiero po około 2 tygodniach stosowania zauważyłam, że włosy wyglądają na bardziej odżywione, nie puszą się i lepiej się układają.
Wydajność – Po miesiącu codziennego używania, pozostało mi jeszcze pół butelki.
Czy będę stosować nadal ? - Myślę, że tak odżywka jest lżejsza niż np. jedwab w płynie. Nie obciąża włosów ani ich nadmiernie nie przetłuszcza. Dla mnie to właśnie, lepsza alternatywa tego typu kosmetyków, które często stosowałam do zabezpieczenia włosów. Na zewnątrz robi się coraz bardziej słonecznie, a taka ochrona na pewno się przyda
Skład ( więcej o składzie na stronie producenta )
 • Witaminy i Minerały
 • Lipidy
 • Proteiny
 • Cukry
 • Keratyna i Jedwab


3 komentarze:

 1. ciekawy produkt :-) lubię maski z BioVaxu ale takiego produktu jeszcze nie miałam z tej firmy ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze wiedzieć, że się sprawdzają. Kiedyś na nie patrzałam, ale przeszłam obok.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam odżywki bez spłukiwanie. Pomagają mi przy rozczesywaniu.

  OdpowiedzUsuń

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger