Ujędrniający Olejek od od Babuszki AgafiiOlejek ma bardzo przyjemny zapach.
Ciepły cytrynowo -ziołowy. Zapach przywodzi na myśl ciepłe słoneczne lato.
Posiada opakowanie typu clik-on. Dzięki czemu bez problemu możemy wylać odpowiednią ilość olejku. Konsystencja jest dosyć rzadką o kolorze lekko żółtym.
Wydajność olejku jest dobra. Opakowanie przy codziennym stosowaniu starczyło mi na około 1,5 miesiąca użytkowania.
Olejek szybko się wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustej i lepkiej warstwy. Skóra po użyciu jest wyczuwalnie nawilżona i gładsza w dotyku
Efekty ujędrnienia skóry są widoczne lecz nie zachwycające ( niektóre kosmetyki spisywały się u mnie lepiej). 
Olejek bardziej się spisał pod względem nawilżenia i odżywienia skóry. Skóra po systematycznym stosowaniu wyczuwalnie jest mniej sucha bardziej promienna i ładniejsza w dotyku.
Ujędrniający Olejek od od Babuszki AgafiiPlus za bardzo fajny skład. Połączenie olejków z olejkiem eterycznym z cytryny tworzy fajne ciepłe połączenie. 
Mimo że ,nie sprawdził się u mnie tak jakbym tego oczekiwała myślę, że do niego wrócę ( albo spróbuję inny z tej serii ) Ma piękny zapach i chociaż by ze względu na to warto w niego zainwestować ( kosztował około 12 zł ) 

Krótkie podsumowanie :
+ Cena
+ Wydajność
+ Zapach
+ Nawilżenie i odżywienie skóry
+ Opakowanie
+ Skład
- Słaby efekt ujędrnienia skóry
- Dostępność
Stosowałyście olejki z tej serii ? Co o nich myślcie ?


Skład (INCI):Pinus Pumilio Leaf Oil (olej cedrowy), Нippopha Rhamnoides Oil (olej rokitnikowy), Amaranthus Caudatus Seed Oil( olej z amarantusa), Lathyrus Aleuticus Extract (olej z groszku aleuckiego) , Organic Citrus Medica Limonum Peel Oil (organiczny olejek cytrynowy) , Olea Europaea Fruit Oil (olej z oliwek).
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger