Olejek arganowy kosmetyczny Arganou - recenzja gościnna

Dziś w taką piękną słoneczną niedzielę chciałam z wami się podzielić kolejną recenzją gościnną. Tym razem moja szwagierka podzieli się z wami wrażeniami odnośnie olejku arganowego Arganou.

Ja osobiście jestem oczarowana jej pięknymi włosami po użyciu olejku :) 
Zapraszam do recenzji  


Informacje od producenta
Czysty i naturalny olejek arganowy jest rewelacyjnym kosmetykiem o bardzo wysokiej jakości. Olej ten jest tłoczony na zimno. W plastikowej butelce z atomizerem, która ułatwia aplikację. Niewielką ilość olejku nałożyć na czystą i osuszoną skórę, po czym delikatnie wmasować, można stosować rano i wieczorem. Poprawia elastyczność skóry, przedłuża opaleniznę, nadaje włosom blask i witalność
Opakowanie

Mała buteleczka (wszędzie można ją zabrać), aplikacja w sprayu, buteleczka 50 ml

Kolor olejku i jego konsystencja

Kolor złoty, aplikowany w sprayu, na moje włosy wystarczą dwie aplikacje, po roztarciu z dłoniach łatwo się rozprowadza.

Zapach - jego moc i trwałość

Zapach mało przyjemny, ale czuć go tylko podczas aplikacji, włosy nie śmierdzą

Używanie olejku

Na włosy stosuję dwie aplikacje na dłoń, rozcieram w dłoniach i przeczesuję włosy, szczególnie na końcówkach. Wchłania się szybko, traci swój mało przyjemny zapach, a włosy od razu nabierają blasku.

Wydajność

Jest bardzo wydajny, wystarcza na długo

Efekty

Olejek stosowałam tylko na włosach, są bardziej gładkie i miękkie, nie rozpraszają się. Do tego ładnie błyszczą. Efekty są widoczne już od pierwszego stosowania, nałożenie go zajmuje 15 sekund i włosy są o wiele ładniejsze. Myślę, że warto zainwestować 25 zł w ten olejek.

Włosy szwagierki po użyciu olejkuCopyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger