Świeczka do Ciała z masłem shea i olejkiem kokosowy Nacomi

Już sama nazwa tego kosmetyku budzi zainteresowanie. Jak to świeczka do ciała ? Co w niej takiego wyjątkowego poza tym, że służy nie tylko jako kosmetyk ?

W pierwszej kolejności, rzuca się opakowanie. Świeczka do ciała umieszczona jest w metalowym pojemniczku, trwałym który z pewnością przyda się na przechowanie skarbów po zużyciu. W dodatku sprawia, że kosmetyk bardzo fajnie się prezentuje sam w sobie.

Skład świeczki, jest godny uwagi :
Jest prosty i nieskomplikowany, bogaty w oleje które pielęgnują ciało. Posiada aż 96% naturalnych składników !

Producent zaleca zapalić świeczkę podczas kąpieli, a rozpuszczone oleje wetrzeć w skórę.
Świeczka sama w sobie, pachnie słabo i dla mnie jest mało wyczuwalna. 
Myślę, jednak że nie o to chodzi żeby sama świeczka pachniała. Ciepłe oleje inaczej wsmarowuje się w skórę, jest to znacznie przyjemniejsze a zapach perfum jest bardzo intensywny. Czuję się odrobinę luksusu stosując świeczkę do ciała wedle instrukcji.

Doskonale spisuje się również, jako zwykłe masło do ciała. Bez problemu rozpuszcza się w dłoniach i łatwo się rozsmarowuje na skórze. Masło czy to ciepłe, czy zimne bardzo fajnie działa podczas masażu. Łatwo można zaaplikować odpowiednią ilość, masuje się znacznie łatwiej niż bez użycia niczego. Zapach ulatnia się przez cały czas, dając przyjemność nie tylko osobie która jest masowana ale i masującej. 

 

Świeczka nawilża ciało, poprawiając jej wygląd już po pierwszym użyciu. Najlepszą rzeczą w tym kosmetyku jest zapach - słodki i pobudzający zarazem. Bardzo lubię użyć masła po wieczornej kąpieli na ciepło. Stanowi to dla mnie relaks, po męczącym dniu.
Wydajność kosmetyku jest duża, masło same w sobie jest bardzo gęste przez co ilość potrzebna do użycia jest niewielka. Jak już wspomniałam ta świeczka stanowi oryginalny prezent nie tylko dla bliskiej osoby ale i dla nas samych. Chociaż przyznam, że szkoda żeby tak fajne składniki ulotniły się podczas palenia. Dlatego, wolę używać świeczki jako masła do ciała gdyż tu o wiele więcej zdziała.

Podsumowanie :
  • Piękny zapach ( jako kosmetyk )
  • Jako świeczka pachnie za słabo
  • Świetny skład prosty i naturalny
  • Dobrze nawilża i pielęgnuje ciało już od pierwszego użycia
  • Wydajne
  • Stanowi fajny pomysł na prezent
  • Cena - 34 zł


Dostępność TUTAJ

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger