Moja mała ,,wielka" metamorfozaNigdy nie mów nigdy ! Jak te słowa nieraz sprawdzają się w życiu. 
I tak było do wczoraj, sądziłam że nigdy nie zrobię sobie bardzo jasnych włosów. 
Dlaczego ? No bo w końcu to by oznaczało że będę jawną ,,blondynkom"
Zawsze unikałam takich kolorów na włosach a widniały na nich już prawie wszystkie odcienie... od mocno ciemnego brązu poprzez rude kolory.
Cały dzień się stresowałam, nie byłam pewna swojej decyzji. W końcu jestem zdeklarowaną włosomaniaczką już od 2 lat. A takie rozjaśniania niszy włosy. Wybrałam się zatem do fryzjera ,,zaszalałam" i postawiłam na ombre. Do tej pory dziwnie się czuję - niby głupi kolor włosów a tyle zmienił - czy na lepsze ? Tego nie wiem.... wiem jedno że czasem warto zaryzykować by odkryć ,,nową siebie"
Eksperymenty w domu niestety nie zawsze wychodziły mi na dobre. Moja grzywka wciąż musi odrastać i pewnie do końca wakacji będę ,,świecić czołem" Teraz wiem, że czasem lepiej dołożyć i zapłacić więcej niż na własną rękę obcinać włosy czy je farbować nie mając do tego ręki.

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji