Delikatny żel pod prysznic Opuncja & Biała herbata


Żel ma pojemność 250 ml. Posiada standardową butelkę z zamknięciem i przyjemną dla oka grafikę. Dodatkowo posiada gwarancję tego, że nie był wcześniej otwierany ( papierowa plomba)  równocześnie uniemożliwia sprawdzenie jak pachnie przed zakupem. Zapach zdecydowanie bardziej odpowiada mi w kąpieli wieczorem. Delikatność zapachu odpręża i uspakaja po męczącym dniu. Zapach jest trudny do opisania ma w sobie nieco słodyczy i goryczy tworząc spójną całość, myślę że zwolenniczką delikatnych zapachów się spodoba

W moim odczuciu, żel jest bardzo wydajny i nie wymaga użycia dużej ilości kosmetyku. Mi wystarczy jedna łyżeczka żelu by dokładnie umyć całe ciało.
Pieni się w sam raz, nie za mocno i nie za słabo. Podczas mycia, nie wywołał u mnie żadnych podrażnień a wręcz przeciwnie – czułam, że żel jest wyjątkowo delikatny dla skóry.

Po umyciu zapach żelu nie utrzymuje się długo na skórze, dzięki czemu spokojnie mogę użyć balsamu do ciała w innym bądź tym samym zapachu bez obawy, że zapachy się zmieszają.
Żel spełnia swoją rolę jako kosmetyk. Myje ciało w sposób delikatny i przyjemny.
Po użyciu żelu czuje się bardziej odprężona, a skóra jest nie jest wysuszona.
Cena tego kosmetyku waha się pomiędzy 10-14 zł, nie jest to wygórowana cena biorąc pod uwagę wyjątkową wydajność żelu.


Więcej o tym kosmetyku i innych tutaj

6 komentarzy:

 1. Ciekawy :) Bardzo lubię kosmetyki o zapachu herbaty, białej, zielonej, jakiejkolwiek ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. fakt cena przyjemna jak za taki fajny kosmetyk :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie widziałam go nigdy wcześniej i wygląda całkiem interesująco :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie się prezentuje. Uwielbiam białą herbatę, chętnie go przetestuję :) lubię delikatne zapachy żeli pod prysznic, bo nakładam potem balsamy. Pozdrawiam. Dodałam blog do obserwacji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kuszą mnie masła do ciała z tej serii :)

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam żele pod prysznic:) tego jeszcze nie miałam, ale zapach wydaje się ładny:)

  OdpowiedzUsuń

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger