Delikatny żel pod prysznic Opuncja & Biała herbata


Żel ma pojemność 250 ml. Posiada standardową butelkę z zamknięciem i przyjemną dla oka grafikę. Dodatkowo posiada gwarancję tego, że nie był wcześniej otwierany ( papierowa plomba)  równocześnie uniemożliwia sprawdzenie jak pachnie przed zakupem. Zapach zdecydowanie bardziej odpowiada mi w kąpieli wieczorem. Delikatność zapachu odpręża i uspakaja po męczącym dniu. Zapach jest trudny do opisania ma w sobie nieco słodyczy i goryczy tworząc spójną całość, myślę że zwolenniczką delikatnych zapachów się spodoba

W moim odczuciu, żel jest bardzo wydajny i nie wymaga użycia dużej ilości kosmetyku. Mi wystarczy jedna łyżeczka żelu by dokładnie umyć całe ciało.
Pieni się w sam raz, nie za mocno i nie za słabo. Podczas mycia, nie wywołał u mnie żadnych podrażnień a wręcz przeciwnie – czułam, że żel jest wyjątkowo delikatny dla skóry.

Po umyciu zapach żelu nie utrzymuje się długo na skórze, dzięki czemu spokojnie mogę użyć balsamu do ciała w innym bądź tym samym zapachu bez obawy, że zapachy się zmieszają.
Żel spełnia swoją rolę jako kosmetyk. Myje ciało w sposób delikatny i przyjemny.
Po użyciu żelu czuje się bardziej odprężona, a skóra jest nie jest wysuszona.
Cena tego kosmetyku waha się pomiędzy 10-14 zł, nie jest to wygórowana cena biorąc pod uwagę wyjątkową wydajność żelu.


Więcej o tym kosmetyku i innych tutaj

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger