Masło do ciała Opuncja & Biała herbata FlOSLEK

 
Jest to kolejne masło z tej serii, którego opinią mogę podzielić się z wami. Wcześniej recenzowałam wersję z truskawką i poziomką. Mimo że kosmetyki pochodzą z tej samej linii, zdecydowanie różnią się od siebie. Dlaczego ? Zapraszam, do przeczytania recenzji

masła jest bardzo praktyczne, plastikowe z dużym otworem i podwójnym wieczkiem.
Pojemność 240 ml, spokojnie wystarczy na miesiąc codziennego użytkowania. Mi po prawie miesiącu czasu wciąż zostało jeszcze 1/3 masła.

Zapach kosmetyku jest bardzo delikatny i mam wrażenie, że mnie uspokaja. Utrzymuje się na skórze mniej więcej 1-2 godziny po użyciu. Używając go po kąpieli, jeszcze na ciepłą skórę zauważyłam, że szybciej się wchłania niż stosując go na co dzień. Masło ma dla mnie genialną konsystencje, łatwo się aplikuje i szybko wchłania. Największym plusem tego masła jest to, że nie pozostawia tłustej i błyszczącej skóry nawet gdy użyję większą ilość kosmetyku.


Skóra po użyciu masła jest zdecydowanie lepsza niż masła z poziomką i truskawką. Jest gładka i przyjemna w dotyku, pozostaje taka nawet do dwóch dni po użyciu. Jestem bardzo zadowolona z efektów, dawno nie czułam aby moja skóra była tak odżywiona. Choćbym chciała nie umiem znaleźć minusów tego kosmetyku. Szczerzę, te masełko bardzo przypadło mi do gustu – jestem ciekawa czy inne z tej serii, równie dobrze tak się spiszą. Szkoda tylko, że kosmetyki są tak słabo dostępne. Widziałam je jedynie w aptece, a w aptekach niestety nie zawsze jest możliwość porządnego przyjrzenia się kosmetykowi przed zakupem.
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger