Nie ma jak kawa dobrym towarzystwie – czyli relacja z spotkania blogerek 16.08.2014W sobotę uczestniczyłam na spotkaniu blogerek w Gorzowie, to już 3 spotkanie które pomagałam organizować Kamili i Agnieszce. Dziewczyny włożyły dużo serca i pracy by spotkanie było jak najlepsze.
Pozostałym uczestniczką, zrobiłyśmy psikusa i nie powiedziałyśmy im, że czekają na nie niespodzianki (a tych było naprawdę wiele). Jednak, największą niespodziankę miał Pan z schroniska. Nie spodziewał się żadnej karmy dla psów i podobno bardzo się ucieszył na jej widok. Pomoc schronisku jest już naszą taką tradycją, a ja cieszę się niezmiernie że chociaż tak mogę pomóc naszym małym bracią.

Naszym fotografem był bardzo sympatyczny Pan Andrzej, który prowadzi bloga fotograficznego www.andrzejwitczak.blogspot.com.
Na spotkaniu mieliśmy również przyjemność gościć Panią Hannę z egorzowska.pl , która przeprowadzała z nami wywiady.
Naprawdę ciężko oddać cały urok spotkania i atmosferę, która panowała. Mam nadzieję, że zdjęcia chociaż w połowie wam pokażą dlaczego warto znajomości internetowe przekładać na codzienne życie.

Na spotkaniu uczestniczyły :

Nasze zbiory, oby następnym razem były większe
Niestety w ostatniej chwili okazało się, że na spotkaniu nie pokażą się Pani Dorota http://kolorowyswiatmarzen.blogspot.com/ i Paulina http://mimsuru.blogspot.com/
Mam nadzieję, że niedługo uda nam się znów spotkać a ja będę mogła zostać dłużej :)
A już niedługo pokaże się osobny post upominkowy.


Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji