Nie ma jak kawa dobrym towarzystwie – czyli relacja z spotkania blogerek 16.08.2014W sobotę uczestniczyłam na spotkaniu blogerek w Gorzowie, to już 3 spotkanie które pomagałam organizować Kamili i Agnieszce. Dziewczyny włożyły dużo serca i pracy by spotkanie było jak najlepsze.
Pozostałym uczestniczką, zrobiłyśmy psikusa i nie powiedziałyśmy im, że czekają na nie niespodzianki (a tych było naprawdę wiele). Jednak, największą niespodziankę miał Pan z schroniska. Nie spodziewał się żadnej karmy dla psów i podobno bardzo się ucieszył na jej widok. Pomoc schronisku jest już naszą taką tradycją, a ja cieszę się niezmiernie że chociaż tak mogę pomóc naszym małym bracią.

Naszym fotografem był bardzo sympatyczny Pan Andrzej, który prowadzi bloga fotograficznego www.andrzejwitczak.blogspot.com.
Na spotkaniu mieliśmy również przyjemność gościć Panią Hannę z egorzowska.pl , która przeprowadzała z nami wywiady.
Naprawdę ciężko oddać cały urok spotkania i atmosferę, która panowała. Mam nadzieję, że zdjęcia chociaż w połowie wam pokażą dlaczego warto znajomości internetowe przekładać na codzienne życie.

Na spotkaniu uczestniczyły :

Nasze zbiory, oby następnym razem były większe
Niestety w ostatniej chwili okazało się, że na spotkaniu nie pokażą się Pani Dorota http://kolorowyswiatmarzen.blogspot.com/ i Paulina http://mimsuru.blogspot.com/
Mam nadzieję, że niedługo uda nam się znów spotkać a ja będę mogła zostać dłużej :)
A już niedługo pokaże się osobny post upominkowy.


Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger