Sól z Zieloną Herbatą

Dziś przychodzę do was po raz kolejny z recenzją gościnną mojej najstarszej siostry. Poprosiłam ją o pomoc przy testowaniu produktu i tak oto dzisiejsza recenzja będzie miała formę mini wywiadu.


Jakie pierwsze wrażenie wywołał na Tobie ten kosmetyk ?
Pierwszą rzeczą która przykuła moją uwagę był zapach, świeży i pobudzający. W soli znajdowały się również liście zielonej herbaty, które wyglądały bardzo efektownie.

Jak wygląda kąpiel z taką solą ?
Zapach unoszący się w wannie jest bardzo relaksujący. Można zamknąć oczy i odprężyć się po męczącym dniu. Wystarczą tylko 3 łyżki soli, by z powodzeniem cieszyć się kąpielą. Jedynym mankamentem są liście zielonej herbaty, które pływają i przeszkadzają w codziennej kąpieli. Dlatego soli używam w dni, w których potrzebuję się wyciszyć i odpocząć.


A jakie są efekty kąpieli ?
Przyznam, byłam bardzo zaskoczona efektami tej kąpieli. Skóra jest bardzo gładka i delikatna w dotyku. I jak pachnie ! Pierwszy raz nie czuje potrzeby stosowania balsamu, sama kąpiel dostatecznie nawilża i pielęgnuje skórę. Dla takich efektów warto spróbować chociaż jednej kąpieli.

Czy kosmetyk jest wart swojej ceny ?
Myślę, że jak najbardziej. Zwłaszcza, że widzę efekty używania soli. Dodatkowo jest bardzo wydajna przez co 600 gram starczy na długo. Nie jest też sztucznie naperfumowana jak tańsze odpowiedniki – Jestem na tak, pomimo że liście trochę przeszkadzają w kąpieli.

 Jeszcze raz dziękuję za siostrze za pomoc ! I mam nadzieję, że jeszcze nie raz pomoże mi w recenzjach.

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger