2h - Piękny wygląd piękna idea


Ile dla Ciebie znaczą 2 h nauki ?

Tak naprawdę, wiele z nas pomyśli że 2 godziny na naukę to mało i nawet nie warto otwierać książki by się uczyć. Dla innych z kolei te kilka godzin, może wpłynąć na zmianę życia. Żyjemy w kraju gdzie edukacja jest na porządku dziennym, gdzie nie ma dyskryminacji ze względu na płeć. Często narzekamy na nasz kraj a tak naprawdę żyjąc w Polsce mamy wielkie szczęście

Niestety nie wszędzie kobiety mają szanse zdobyć edukację, lub co gorsza nie mają szansy żyć ze względu ,,na gorszą” płeć.
Taka sytuacyjna od wieków dzieje się w Indiach. Małe dziewczynki często porzucone przez rodziców zdane są na los zupełnie innych ludzi. Dzięki pomocy mają szanse na dobry start w życie. Również dorosłe kobiety dostają drugą szanse od życia i możliwość zdobycia wiedzy niezbędnej do uzyskania pracy.

Na genialny pomysł pomocy innym kobietą wpadła firma DIADEM cosmetics.
W porównaniu do innych firm, którym zależy tylko na szybkim wzbogaceniu się, ta poszła o krok dalej – część zysków z sprzedaży kosmetyków przeznacza na 2 h nauki kobiet i dziewczynek z krajów trzeciego świata.

Piękny wygląd piękna idea - Mam nadzieję, że te hasło stanie się inspiracją dla innych

Na czym polega inicjatywa 2 h ?


Zasada jest bardzo prosta za każdy kosmetyk kupiony na stronie , firma sponsoruje 2 godziny edukacji.

Zakupy z świadomością, że robimy również coś dobrego dla innych, sprawiają że nabierają one innego wymiaru. Każda wydana złotówka ma większą wartość, a nas uświadamia że pomagając innym możemy przyczynić się do zmiany świata na lepsze.


oraz tutaj


Wszystkich chętnych zapraszam na wspieranie inicjatywy poprzez zakupy w sklepie 
http://www.diadem.com.pl/index.html

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji