2h - Piękny wygląd piękna idea


Ile dla Ciebie znaczą 2 h nauki ?

Tak naprawdę, wiele z nas pomyśli że 2 godziny na naukę to mało i nawet nie warto otwierać książki by się uczyć. Dla innych z kolei te kilka godzin, może wpłynąć na zmianę życia. Żyjemy w kraju gdzie edukacja jest na porządku dziennym, gdzie nie ma dyskryminacji ze względu na płeć. Często narzekamy na nasz kraj a tak naprawdę żyjąc w Polsce mamy wielkie szczęście

Niestety nie wszędzie kobiety mają szanse zdobyć edukację, lub co gorsza nie mają szansy żyć ze względu ,,na gorszą” płeć.
Taka sytuacyjna od wieków dzieje się w Indiach. Małe dziewczynki często porzucone przez rodziców zdane są na los zupełnie innych ludzi. Dzięki pomocy mają szanse na dobry start w życie. Również dorosłe kobiety dostają drugą szanse od życia i możliwość zdobycia wiedzy niezbędnej do uzyskania pracy.

Na genialny pomysł pomocy innym kobietą wpadła firma DIADEM cosmetics.
W porównaniu do innych firm, którym zależy tylko na szybkim wzbogaceniu się, ta poszła o krok dalej – część zysków z sprzedaży kosmetyków przeznacza na 2 h nauki kobiet i dziewczynek z krajów trzeciego świata.

Piękny wygląd piękna idea - Mam nadzieję, że te hasło stanie się inspiracją dla innych

Na czym polega inicjatywa 2 h ?


Zasada jest bardzo prosta za każdy kosmetyk kupiony na stronie , firma sponsoruje 2 godziny edukacji.

Zakupy z świadomością, że robimy również coś dobrego dla innych, sprawiają że nabierają one innego wymiaru. Każda wydana złotówka ma większą wartość, a nas uświadamia że pomagając innym możemy przyczynić się do zmiany świata na lepsze.


oraz tutaj


Wszystkich chętnych zapraszam na wspieranie inicjatywy poprzez zakupy w sklepie 
http://www.diadem.com.pl/index.html

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger