Relacja z spotkania blogerek 07 Marca

Przeddzień dnia kobiet, miałam po raz kolejny okazji uczestniczyć w spotkaniu blogerek. Zawsze tego dnia, wyczekuję z niecierpliwością bo wiem że spotkam tam iście wyborowe towarzystwo. Było naprawdę świetnie ! A czas upłynął tak szybko, że zanim się obejrzałyśmy spotkanie dobiegło końca. Wrażeń naprawdę sporo, zwłaszcza że podczas tego spotkania mieliśmy przyjemność gościć wyjątkowe osobliwości takie jak : Panią Dietetyk, Wizażystkę oraz Trychologa.
Wszystkich chętnych zapraszam do zapoznania się z dalszym przebiegiem spotkania…

Głównymi organizatorkami spotkania były Agnieszka z bloga Ułamek Prawdy oraz Kamila z bloga Kosmetyczne Szaleństwo. Dziewczyny odwaliły naprawdę kawał dobrej roboty i jeszcze raz dziękuję im za poświęcony czas na spotkanie. Moja pomoc w spotkaniu była naprawdę niewielka, ale cieszę się że mogłam mieć swój ,,mały wkład” w te spotkanie.
Ja razem z dziewczynami 🙂
Głównym naszym celem spotkania jest pomoc w schronisku dla psów Azorki w Gorzowie
Udało nam się uzbierać cały bagażnik karmy dla psów. Uwielbiam tą akcję, czuję się świetnie mogąc pomagać psiakom, wspólnymi siłami zagwarantowałyśmy nie jeden posiłek. Dużo dla mnie znaczy ta pomoc, sama nie mogę mieć psa a w ten sposób mogę jakoś zrekompensować jego brak.

Pierwszą atrakcją spotkania była prelekcja Pani Anny Kisielewicz, która jest dietetykiem i trenerem personalnym – Dieto Coaching.
Kliknij Tutaj by wejść na stronę Dieto Coaching
Pani Anna opowiedziała nam kilka lecz bardzo mądrych i przydatnych słów odnośnie zdrowego odżywiania i trybu życia. Dowiedziałyśmy się również ile czasu i w jaki sposób ćwiczyć, by uzyskać odpowiednie rezultaty. Osobiście wykład bardzo mi się spodobał i z chęcią dostosuję się do cennych rad. W prezencie dostałyśmy świetne kalendarze, z apetycznymi przepisami na zdrowe potrawy oraz upominki przeznaczone na naszą loterię.
Kolejną atrakcją były makijaże, jednej z naszych blogerek Moniki Kulik z bloga Love Shopping, która jest zdolną początkującą wizażystką. 
Kliknij tutaj by wejść na stronę Monika Kulik Wizażystka
Makijaże wykonane przez Monikę, były naprawdę piękne i wyjątkowe. Na makijaże załapało się kilka dziewczyn a ja nie mogłam zdecydować się, który z nich najbardziej mi się podoba. Udało mi się za to zasięgnąć kilka cennych rad odnośnie makijażu dla okularnicy takiej jak ja 🙂

Ostaniom i według mnie najbardziej ciekawą atrakcją było badanie skóry głowy i włosów przez Kamilę z blogu Kosmetyczne szaleństwo, jest ona Trychologiem i wykonuje swój zawód z podziwianą pasją i zamiłowaniem.
Kliknij tutaj by przejść na stronę Capellibelli
Badanie było bardzo ciekawe i myślę że każda włosomaniaczka powinna choć raz udać się na wizytę do trychologa. Dzięki takiemu badaniu dowiedziałam się jaka jest przyczyna przetłuszczania się moich włosów. Mogłam zobaczyć również jak z bliska wygląda skóra mojej głowy, być może nie jest to piękny widok ale dzięki niemu mogę teraz żyć spokojnie. Wiem, że jeszcze nie łysieję ! A ja tak bardzo martwiłam się zbytnim wypadaniem moich włosów. 
  A teraz najważniejszy punkt relacji czyli uczestniczki spotkania :
 1.  Agnieszka www.ulamekprawdy.blogspot.com
 2. Marzena www.naturalniepiekna.info
 3. Kamila  www.eminabella.blogspot.com
 4. Anna  www.thedark-side-of-light.blogspot.com
 5. Martyna www.reanimacjablondynki.pl
 6. Angelika  www.angietrucco.blogspot.com.
 7. Aneta  www.chemikamiszczka.blogspot.com
 8. Milena  www.goodlifegoodchoice.blogspot.com
 9. Daria  www.kraina-testow.blogspot.com 
 10. Monika  www.loveshopping91.blogspot.com 
 11. Monika  www.myszolec.blogspot.com 
 12. Dorota  www.kolorowyswiatmarzen.blogspot.com 
 13. Aleksandra  www.nivislee.blogspot.com
 Oraz mała fotorelacja

A naszą Panią fotograf była Izabela Mazurek, amatorka fotografii z wielkim talentem
Kliknij by przejść na stronę Izabela Mazurek photography
 Dziewczyny !
Jeszcze raz dziękuję za wspaniale spędzony czas ! Dzięki wam do mojego życia doszło kolejnych kilka wspomnień. Oby do zobaczenia ponownie 🙂
P.s niedługo ukaże się post z upominkami z spotkania

15 myśli na temat “Relacja z spotkania blogerek 07 Marca

Dodaj komentarz