Cienie do powiek MILANI

Na ostatnim spotkaniu blogerek, otrzymałam ten oto mały i niepozorny cień do powiek od sklepu premiumusa.pl , zostałam poproszona o wyrażenie opinii odnośnie tego kosmetyku. Przyznam na wstępnie, że pierwszy raz miałam do czynienia z tego typu cieniem, może i dlatego że jest on nie dostępny u nas w Polsce. Kosmetyki tej marki, jak i wiele innych można znaleźć na stronie sklepu…
Chętnych zapraszam do przeczytania recenzji

Moje początki w recenzjach

Przyznam na wstępnie, że nie umiem jeszcze do końca analizować kosmetyków kolorowych. Zazwyczaj dzielę się z wami opiniami, odnośnie kosmetyków pielęgnacyjnych. Czas w końcu przełamać pierwsze lody i spróbować opisać ten cień do powiek. Niestety, przykładowego makijażu z wykorzystaniem cienia jeszcze nie pokaże, nie wykluczam natomiast tej opcji w przyszłości gdy tylko nabiorę  więcej odwagi.

Cień zawarty jest w plastikowym pudełeczku, z elementami w kolorze złota. Opakowanie jest solidnie zrobione, łatwo się otwiera co prezentują najlepiej poniższe zdjęcia. Kolor cienia, w rzeczywistości może nieco się różnić. Myślę, jednak że aparat uchwycił jego piękny kolor, który faktycznie kojarzy się z cappuccinem. Kolor opisałabym jako połączenie delikatnego brązu z beżem, mogłabym go przypisać do słynnej kategorii ,,nudziaków”.

Aplikacja cienia, jest wyjątkowo przyjemna. Rzadko kiedy, spotykam się z cieniami które są takie ,,pudrowe” i ,,kremowe”, a zwłaszcza delikatne w dotyku.
Nic się nie nie sypię ani nadbieranie nie pyli. Pod względem nakładania cieniu, mogę śmiało powiedzieć że jest jednym z lepszych które miałam okazję używać.

Cienie do powiek MILANI

Kolor po nałożeniu na powiekę, nie jest mocny jest subtelny i delikatny. Jest równomiernie nałożony, bez żadnych prześwitów i niedociągnięć, nawet gdy używa go mało wprawiona osoba w malowanie jak ja. Niestety aparat nie uchwycił delikatnych złotych drobinek, zawartych w cieniu. Drobinki te są bardzo malutkie i dopiero po dokładnym przyjrzeniu się makijażowi, widoczne na powiece.
Trwałość cieni jest raczej w normie, nie zauważyłam żeby zbyt szybko znikały ani rolowały się na powiece. Niestety, ciężko określić mi pigmentacje tego kosmetyku. Jak już wspomniałam kolor jest bardzo delikatny i idealny do stosowania na co dzień, jego intensywność sama w sobie nie jest mocna.

Ogólnie rzecz biorąc, cień jest dobry jakościowo. Jestem ciekawa innych kosmetyków tej marki.
Czy Milani jest wam znane ? Co myślicie o tej marce ?
No i jeszcze jedno pytanie ogólnie, które pomoże mi w dalszym opisywaniu kosmetyków kolorowych. – Co dla was ważne jest w tego typu recenzjach ?

14 komentarzy

Dodaj komentarz