Gal - Zimnotłoczony olej z nasion Wiesiołka

O tym jakie właściwości ma olej z nasion Wiesiołka, mogłam przekonać się już nie raz. Tym razem jednak, miałam okazję stosować go w nieco innej formie – kapsułek. W porównaniu do czystego samego oleju, kapsułki będą doskonałym rozwiązaniem dla tych osób które nie lubią smaku oleju. Dodatkowym plusem jest również fakt, że kapsułki są dłużej świeże i się nie psują. Olej w butelkach należy trzymać w chłodnym miejscu i pilnować by się nie zepsuł, a kapsułki nie wymagają tylu zachodu.
Jeśli jesteście ciekawi jak zadziałał u mnie ten olej zapraszam do recenzji 

Najpierw chciałam was zapoznać z niektórymi właściwościami oleju z nasion Wiesiołka. Pozytywnych czynników jest bardzo dużo, warto znać chociaż część z nich.
  • Jest źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych takich jak : kwas linolowego, gamma-linolenowego.
NNKT- nie są wytwarzane przez nasz organizm a mimo to stanowią ważną rolę w organizmie – poprawiają metabolizm i pracę mózgu, są materiałem budulcowym naszego organizmu, odżywiają skórę i włosy, wiążą się z procesami rozrodczymi...
GLA linolenowy – poprawia ochronną barierę lipidową skóry, chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry, łagodzi stany zapalne skóry, chroni przed infekcjami i rozwojem alergii skórnych, chroni przed zbytnią utratą wody z skóry...
  • Wpływa na poprawienie odporności organizmu przy dłuższym stosowaniu
  • Zapobiega magazynowaniu się tłuszczów w organizmie, przez co zalecany jest przy odchudzaniu
  • Odtruwa organizm z szkodliwych toksyn
  • Wspomaga leczenie niepłodności, korzystnie wpływa na pracę układu rozrodczego
  • Obniża cholesterol w krwi, zapobiegając miażdżycy i zawałowi serca
  • Zmniejsza objawy zespoły napięcia przedmiesiączkowego
  • Niektóre badania dowodzą, że olej z nasion wiesiołka może przeciwdziałać powstawaniu raka piersi jak i walce z już powstałym.
    *Oleju tego nie mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące oraz małe dzieci.
Moja opinia
Tak naprawdę wciąż odkrywam nowe właściwości tego oleju. Suplement diety Gal w kapsułkach 100, starczył mi na około 3 tygodnie stosowania. Jak już wspomniałam niedawno, wiosną moja skóra jest bardziej sucha i potrzebuje odżywienia. Myślę, że olej z wiesiołka bardzo dużo tutaj zdziałał od wewnątrz. Skóra widocznie wygląda na zdrowszą, jest  bardziej miękka i elastyczna w dotyku. Nawet kondycja włosów w porównaniu do zeszłej wiosny jest znacznie lepsza.
Jedyny kłopot stanowiło pilnowanie aby zażyć wszystkie 6 tabletek dziennie, osobiście wolę stosować tabletki czy kapsułki rzadziej i w mniejszej ilości.
Ogólnie rzecz biorąc olej z wiesiołka mogę polecić osobą które mają zwłaszcza problemu z skórą. Nadmierne przesuszenie, skłonność do alergii skórnych to coś z czym boryka się coraz większość z nas. Dzięki takiej kuracji, nasza cera szybciej i łatwiej wróci do równowagi. Olej wiesiołkowy jest takim sprzymierzeńcem kobiet, nie dość że łagodzi psm to wpływa na naszą rozrodczość i chroni przed rozwojem raka piersi. Na pewno będę wracała do tej kuracji gdy tylko będę mogła ją stosować, po raz kolejny widzę że olej pozytywnie na mnie wpływa i jest wart stosowania.
Kapsułki Gal można kupić w aptekach. Więcej o nich dowiecie się tutaj

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger