Moc złotych rybek Dermogal

Dziś co nieco o produkcie, wszystkim dobrze znanym czyli o małych rybkach pełnych witamin.Nie bez powodu znajdziemy w tych kapsułkach witaminy A i E w duecie. Połączenie ich, stanowi duet doskonały. Dlaczego ?

Witamina E 
Znana nam jako ,,Witamina Młodości" nie bez powodu tak się zwie. Jej głównym działaniem na urodę jest opóźnianie procesów starzenia się skóry. Ponadto poprawia stan skóry, odżywia ją i chroni przed wirusami i drobnoustrojami. Witamina E jest niezbędna w prawidłowym przyswajaniu witaminy A.

Witamina A
Tak jak i poprzedniczka jest znana z swych działań przeciwzmarszczkowych. Jest ona niezbędna w prawidłowym funkcjonowaniu naszej skóry, bez niej nasza skóra staje się nadmiernie sucha a paznokcie stają się łamliwe. Przyśpiesza gojenie się ran i zmian trądzikowych, skutecznie zmniejszając zaczerwienienia skóry.

Moja opinia o kapsułkach 

Kapsułki stanowią dla mnie najbardziej uniwersalny kosmetyk. Można stosować je same jak i w dodatku do innych kosmetyków. Użycie ich jest łatwe i przyjemne, otrzymujemy małą kapsułkę z wystarczającą ilością witamin. Nie musimy się bać, że witaminy się rozleją ani zmarnują użyte w zbyt dużej ilości. 
 • Moim ulubionym sposobem jest zastosowanie kapsułki na twarz w celu masażu skóry twarzy. Po takim zabiegu, skóra jest cudownie odprężona. Wygląda na znacznie bardziej nawilżoną i zdrowszą. Kto nie próbował tej prostej metody polecam bo warto spróbować
 • Kolejnym zastosowaniem kapsułek jest użycie ich w celu poprawy kondycji paznokci. Używam wtedy 1 a czasem 2 kapsułek i dokładnie wsmarowuje w płytkę paznokciową. Efekty są widoczne, ale trzeba na nie poczekać bo dopiero przy 5 razie zauważyłam wzmocnienie paznokci.
 • Dodatek do gotowych i domowych kosmetyków. Kapsułki używam do wielu rzeczy, najczęściej wzbogacam nimi tanie maski do włosów lub ulepszam domowe maseczki. Ten mały dodatek, może zdziałać bardzo wiele.


A wy znacie te kapsułki ? Jak tak to jakie jest wasze ulubione zastosowanie ?

13 komentarzy:

 1. Bardzo fajny produkt, kiedyś miałam na niego chrapke, ale ostatecznie nie kupiłam, a szkoda...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam, ale myślę, że się skuszę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam je dawniej i często używałam pod maseczki do twarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo je lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Panaceum na wszelkie bolączki skórne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam kiedyś te RYBKI,ale u mnie zupełnie się nie sprawdzają :-/

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam te rybki muszę do nich wrócić... ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie się totalnie nie sprawdziły ;/

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie używałam tych rybek.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnie zupełnie do siebie niestety nie przekonały :(

  OdpowiedzUsuń
 11. Znam i stosowałam jak nie było kremu do twarzy :D
  Dobrze je wspominam

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajnie wyglądają :)

  OdpowiedzUsuń

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger