Szafranowe niearomatyzowane mydło Poranne Słońce

Naturalne mydło, wykonane ręcznie w Nepalu u podłoża Himalajów. Aż się chce odkryć tajemnice porannego słońca


Delikatne, niearomatyzowane mydło, zawierające wosk pszczeli, który w naturalny sposób nawilży sucha skórę.

Każda partia biodegradowalnych, czystych himalajskich mydeł Wild Earth jest ręcznie przygotowywana przy użyciu tradycyjnych technik. Do ich wyrobu używane są naturalne olejki eteryczne, zioła i ziołowe napary - składniki pochodzące z Himalajów i całkowicie roślinne oleje, dzięki czemu mydła pienią się wyjątkowo i delikatnie, a skóra jest w sposób naturalny oczyszczana. Dowiedz się więcej o mydłach Wild Earth i procesie wytwarzania mydła - kliknij.

Składniki: woda, masło kokosowe, olej słonecznikowy, olej palmowy, oliwa z oliwek, wosk pszczeli, szafran
Więcej przeczytacie Tutaj

Moja opinia

Zapach tego mydła jest specyficzny i przypomina mi mydła typu Alep lub nasze Polskie szare mydło. Kto z was kojarzy ten zapach, wie że jest on charakterystyczny i nie każdy go lubi. Osobiście zapach mi nie przeszkadza, zwłaszcza że podczas mycia nie jest on mocno wyczuwalny a po umyciu skóry znika. Mydło pieni się bardzo dobrze, nie szczypie ani nie piecze podczas użytkowania.

Co jest zaletą tego mydła ?
Oprócz podstawowego zadania jak zmycie brudu, te mydło działa znacznie więcej niż tradycyjne sklepowe odpowiedniki. Skóra po umyciu nie jest wysuszona ani szorstka. Jest miła i delikatna w dotyku, a ten efekt  lubię najbardziej. Dodatkowym atutem tego kosmetyku jest pielęgnacja skóry. Mydło łagodzi podrażnienia skórne, zmniejsza pojawianie się niespodzianek skórnych.
Moja cera lubi zastosowanie takiej ,,mydlanej kuracji". Myję twarz  i tym mydełkiem od kilku tygodni i z dnia na dzień jestem coraz bardziej zadowolona z jej stanu. Mydło te posiada jak dla mnie świetny skład, a dodatek szafranu czyni je luksusowym, bardzo ładnie się prezentuje i idealnie pasuje na prezent. Jedynym minusem jest cena tego mydełka, koszt około 22 zł nie należy do najtańszych. Biorąc jednak pod uwagę, że jest to ręcznie wykonane mydło z bardzo dobrych składników jest warte swojej ceny.
Mogę śmiało polecić mydła marki Wild Earth każdemu kto lubi naturalne mydła.

Dostępność w sklepie
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger