Alterra Olejek do masażu Migdały & Papaja

Dziś w kilku słowach o jednym z olejków do masażów znanych już wszystkim olejków od Alterry.

Alterra Olejek do masażu Migdały & Papaja

Opakowanie

Szklana buteleczka z pompką. Jest wygodne w użyciu i ładnie się prezentuje. Pompka się nie zacina ani nie powoduje żadnych innych psikusów
Zapach
Należy do słodkich ale nie nachalnych zapachów. Nie jest on mocny ani zbyt mdły. Chociaż przyznam, że używając olejku dłużej zapach zaczyna być męczący. Zdecydowanie lepszy wariant zapachowy stanowią te bardziej rześkie wersje zapachowe
Wydajność
W porównaniu do innych olejków jest średnia. Z buteleczki dosyć szybko ubyło mi połowę oleju.
Użytkowanie
Bardzo fajnie rozsmarowuje się na skórze. Użyty w rozsądnej ilości wchłania się  nie nagannie. Nie pozostawia na skórze tłustej i lepkiej warstwy lecz bardziej coś w rodzaju zdrowego blasku.
Efekty
Efekty są widoczne, skóra jest bardziej nawilżona i gładka w dotyku. Musze jednak przyznać, że są one krótkotrwałe i żadnego dłuższego odżywienia skóry nie zauważyłam. Jest to jednak olejek do masażu i w tej roli spisuje się znakomicie.

Czy kupię ponownie ?

Zdecydowanie nie, nie wykluczam natomiast spróbowania innych zapachów. Wersje z Migdałami i Papają polecam bardziej w okresach zimowych. W okresie letnim, zapach może być zbyt ciężki i słodki. Preferuje też zakup olejku w promocji, w zwykłej cenie według mnie jest za drogi.

14 komentarzy

Dodaj komentarz