Niekosmetycznie 1

Dziś po raz pierwszy na blogu, seria postów odbiegająca od ogólnej treści bloga. A w nim bardziej osobiście z życia wzięte, to co chodzi mi po głowie i nie tylko.
Instagram MIX

  • Ostatnio na instagramie nieco wakacyjnie. Krótki pobyt w Międzyzdrojach, niestety cały dzień padało dopiero wieczorem złapałam trochę słońca. Zaliczyłam pierwszą wizytę w muzeum figur woskowych i przyznam się że miałam ubaw po pachy. Niestety zdjęcia nie wyszły dobre, dlatego tutaj widoczne jest tylko jedno mojego ukochanego Freddiego Mercurego. Nie wszystkie figury wyglądały podobnie, długo zastanawiałam się czy Brad Pitt nie przypomina bardziej schorowanego albinosa a Lady Gaga nie ma jakiś problemów żołądkowych. Ogólnie polecam bardzo miejsce, warto je zwiedzić i zobaczyć takie niecodzienne rzeczy. Najbardziej urzekło mnie Turkusowe jezioro, kolor wody jest naprawdę wyjątkowy.
  • W ogródku sezon na truskawki, jestem nimi przejedzona ale i tak je kocham. Z ogrodu są najlepsze, bez porównanie leprze niż te sklepowe 🙂
  • Często też spaceruje, gdy tylko jest pogoda wybieram się na niekończące się łąki lub nad Odrę

* Jednym z zadań inspiratorek Rimmela  jest opisanie wymarzonej pobudki „jak ze snów”. Doszłam do wniosku, że podzielę się z wami tym małym marzeniem. Co jak co ale marzenia nic nie kosztują.

Piękna Pobudka

Na mój piękny poranek składają się kilka czynników. Czyli miło spędzony dzień z bliską mi osobą i świadomość że czeka mnie nazajutrz jeszcze więcej atrakcji. Dobry sen w malowniczym miejscu – hotel z widokiem na morze albo na piękne góry. Dzień rozpoczęty jak królowa, z wykwintnym śniadaniem podanym do łóżka. Czekające obok łóżka prezenty, kto powiedział że gwiazdka nie może być też w zwykły dzień ? Niepohamowana radość, że ten poranek to początek wyjątkowego dnia. Dnia w którym zapomnę o troskach codzienności i poczuję się zupełnie inną osobą.

A jaki jest wasz wymarzony poranek ? Może już przeżyłyście taki ?

 Ostatnio bardzo przeze mnie lubiany kanał na You Tube 

grav3yardgirl

Bunny jest wyjątkowa i niesamowita. Z początku uznałam ją za wariatkę, ale teraz oglądam jej kanał z wielkim zapałem. Dlaczego ? Uwielbiam jej naturalność, poczucie humoru a przede wszystkim to że nie boi się być sobą. Bunny posiada wiele ciekawych hobby między innymi zbieranie upiornych lalek bobasów czy też kolekcjonowanie starych fotografii. Jest jedną z nielicznych youtoberek, która nie wstydzi pokazać się bez makijażu czy też w rozczochranych włosach. 
Wiem, że może to zabrzmi trochę tak jakbym była lesbiją ale ma jedne z piękniejszych oczu jakie zdarzyło mi się widzieć.

7 myśli na temat “Niekosmetycznie 1

Dodaj komentarz