Niekosmetycznie 1

Dziś po raz pierwszy na blogu, seria postów odbiegająca od ogólnej treści bloga. A w nim bardziej osobiście z życia wzięte, to co chodzi mi po głowie i nie tylko.

Instagram MIX


  • Ostatnio na instagramie nieco wakacyjnie. Krótki pobyt w Międzyzdrojach, niestety cały dzień padało dopiero wieczorem złapałam trochę słońca. Zaliczyłam pierwszą wizytę w muzeum figur woskowych i przyznam się że miałam ubaw po pachy. Niestety zdjęcia nie wyszły dobre, dlatego tutaj widoczne jest tylko jedno mojego ukochanego Freddiego Mercurego. Nie wszystkie figury wyglądały podobnie, długo zastanawiałam się czy Brad Pitt nie przypomina bardziej schorowanego albinosa a Lady Gaga nie ma jakiś problemów żołądkowych. Ogólnie polecam bardzo miejsce, warto je zwiedzić i zobaczyć takie niecodzienne rzeczy. Najbardziej urzekło mnie Turkusowe jezioro, kolor wody jest naprawdę wyjątkowy.
  • W ogródku sezon na truskawki, jestem nimi przejedzona ale i tak je kocham. Z ogrodu są najlepsze, bez porównanie leprze niż te sklepowe :)
  • Często też spaceruje, gdy tylko jest pogoda wybieram się na niekończące się łąki lub nad Odrę

* Jednym z zadań inspiratorek Rimmela  jest opisanie wymarzonej pobudki „jak ze snów”. Doszłam do wniosku, że podzielę się z wami tym małym marzeniem. Co jak co ale marzenia nic nie kosztują.

Piękna Pobudka
Na mój piękny poranek składają się kilka czynników. Czyli miło spędzony dzień z bliską mi osobą i świadomość że czeka mnie nazajutrz jeszcze więcej atrakcji. Dobry sen w malowniczym miejscu - hotel z widokiem na morze albo na piękne góry. Dzień rozpoczęty jak królowa, z wykwintnym śniadaniem podanym do łóżka. Czekające obok łóżka prezenty, kto powiedział że gwiazdka nie może być też w zwykły dzień ? Niepohamowana radość, że ten poranek to początek wyjątkowego dnia. Dnia w którym zapomnę o troskach codzienności i poczuję się zupełnie inną osobą.

A jaki jest wasz wymarzony poranek ? Może już przeżyłyście taki ?

 Ostatnio bardzo przeze mnie lubiany kanał na You Tube 

grav3yardgirl


Bunny jest wyjątkowa i niesamowita. Z początku uznałam ją za wariatkę, ale teraz oglądam jej kanał z wielkim zapałem. Dlaczego ? Uwielbiam jej naturalność, poczucie humoru a przede wszystkim to że nie boi się być sobą. Bunny posiada wiele ciekawych hobby między innymi zbieranie upiornych lalek bobasów czy też kolekcjonowanie starych fotografii. Jest jedną z nielicznych youtoberek, która nie wstydzi pokazać się bez makijażu czy też w rozczochranych włosach. 
Wiem, że może to zabrzmi trochę tak jakbym była lesbiją ale ma jedne z piękniejszych oczu jakie zdarzyło mi się widzieć.

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji