Pianka do higieny intymnej Skarby matki

Niedawno miałam okazje odkryć kosmetyk Polskiej rodzinnej firmy istniejącej na rynku od ponad 60 lat. Firma produkuje kosmetyki dla niemowląt i dzieci oraz kobiet w ciąży i młodych mam. Czy kosmetyk jest warty odkrycia ? Zapraszam do recenzji.

Kilka słów o kosmetyku

  • Zawarty jest w plastikowym opakowaniu z pompką tworzącą piankę
  • Zapach ma delikatny i przyjemny – połączenie kwasowości i słodyczy.
  • Wydajność jest bardzo dobra. Przyznam się że oczekiwałam mniejszej wydajności po tym że jest to pianka do mycia. Ku mojemu zaskoczeniu kosmetyk okazał się bardzo wydajny. Zmniejsza się również zużycie wody podczas mycia, zawsze jest to jakiś plus dla środowiska.
  • Cena kosmetyku jest przystępna koszt około 13- 20 zł

Efekty i wrażenia stosowania Pianka do higieny intymnej Skarby matki

Spodobała mi się forma pianki do mycia. Do jednorazowego użycia wystarczą tylko 2 pompki. Taka forma jest według mnie łagodniejsza i bezpieczniejsza dla skóry. Używając zwykłego żelu do higieny intymnej nigdy nie nakładam go bezpośrednio lecz spieniam i rozcieńczam. Tutaj ten etap pomijamy, dzięki czemu mycie przebiega szybciej. Sama pianka dobrze trzyma i nie spływa z dłoni. Myjąc okolice intymne nie zauważyłam żadnych nieprzyjemnych skutków takich jak pieczenie czy swędzenie. Kosmetyk przyczynił się do poczucia większego komfortu i świeżości, którego jako kobieta oczekuję na co dzień. Pianka dobrze chroni miejsca intymne przed infekcjami i zapewnia prawidłowe nawilżenie skóry. Mogę z czystym sumieniem polecić tą piankę każdej kobiecie.

Więcej o tym i innych kosmetykach z tej serii przeczytacie tutaj

22 komentarze

Dodaj komentarz