Zadbaj o skórę, włosy i paznokcie od wewnątrz- Czyli zaczynamy kuracje z Merz spezial dragees


Merz spezial dragees

Czasem pielęgnacja kosmetykami nie wystarcza, by prawidłowo dbać o swoją urodę. W takich sytuacjach często przechodzimy na zdrowszą dietę albo sięgamy po suplementy diety. Poprosiłam moją siostrę, która jest z zawodu pielęgniarką o przetestowanie kuracji z Merz spezial dragees. Jak spiszą się te tabletki, czy są to kolejne które nie przynoszą efektów ? To wszytko okaże się za 3 miesiące. Dziś wstępnie o obietnicach producenta oraz o obecnym stanie włosów, skóry i paznokci siostry.Informacje od producenta

Stosowanie maseczek i odżywek na włosy oraz paznokcie nie zawsze wystarcza aby je odżywić i wzmocnić. Podobnie jest ze skórą, która do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje koktajlu substancji wspomagających jej regenerację od wewnątrz. Kompleksową pomoc przynoszą nam odpowiednio skomponowane suplementy diety, zawierające wszystkie te niezbędne na co dzień składniki. Jednym z polecanych produktów tego typu są drażetki Merz Spezial Dragees.

Żyjąc w ciągłym biegu nie zawsze pamiętamy o zdrowej diecie i dobieraniu takich produktów, które dostarczą naszemu organizmowi cynku, witamin z grupy B czy kwasu foliowego. Tymczasem składniki te są niezbędne, jeśli marzymy o gęstych, lśniących włosach, promiennej cerze i mocnych, nie rozdwajających się czy łamiących paznokciach.
Z pomocą w wyselekcjonowaniu tych istotnych substancji przychodzą suplementy diety, które w prosty sposób pozwalają uzupełnić niedobory składników odżywiających nasz organizm. Wśród preparatów działających na skórę, włosy i paznokcie wyróżniają się Merz Spezial Dragees, o bardzo bogatym składzie, dobranym w laboratorium Merz Pharmaceuticals GmbH, pod czujnym okiem ekspertów z dziedziny medycyny i dietetyki.

Dlaczego Merz Spezial Dragees?

Niewątpliwą zaletą tego suplementu diety, jest bogaty skład, który ma w sobie wszystko co niezbędne dla zdrowego i promiennego wyglądu skóry, błyszczących włosów i pięknych, wzmocnionych paznokci. W produkcie tym znajdziemy witaminy, kwas foliowy i pantotenowy, biotynę z niacyną, cynk, żelazo, aminokwasy, cysteinę i metioninę, słowem wszystko, czego potrzebuje nasz organizm aby zacząć od wewnątrz wspomagać nasze piękno. Warto dodać, że wszystkie te cenne składniki zostały zamknięte w jednej, łatwej do połknięcia drażetce, którą należy stosować dwa razy dziennie. Jedno opakowanie produktu wystarcza na pełną, miesięczną kurację.


Zadbaj o skórę, włosy i paznokcie od wewnątrz- Czyli zaczynamy kuracje z Merz spezial dragees


Początek kuracji i moje pierwsze wrażenia


Jako pielęgniarka, zwracam uwagę na skład suplementów jakie używam. Muszę przyznać ze tabletki Merz spezial dragees, zaskoczyły mnie bardzo bogatym składem. Mam nadzieję, że kuracja przyniesie efekty, zwłaszcza że o tych tabletkach słyszałam już od znajomych. 
Obecnie stan moich włosów nie należy do najlepszych, regularnie farbuję włosy i przez to są one zniszczone. Z moimi dłońmi również nie jest najlepiej, używając w pracy różnych detergentów ( zwłaszcza mydeł sanitarnych na bazie alkoholu ) zwykły krem do rąk już nie wystarcza.
Z cerą na szczęście nie mam większych problemów, jednak liczę na to że tabletki pomogą mi ją odżywić i poprawić jej wygląd. Stosowałam już wiele suplementów diety, po niektórych na bazie ziół bolał mnie żołądek, na szczęście na razie nie zauważyłam w tych tabletkach takiego efektu.
Pełna nadziei zaczynam kuracje i czekam na efekty 

Wszystkich chętny zapraszam na stronę producenta,
 obecnie w Super Pharm jest ciekawa promocja
Super PharmCopyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger