Mój patent na malowanie paznokci bez brudnych skórek ! Polecam

Przyznam się, dawno nie malowałam paznokci .Niestety nie mam wprawy w malowaniu ich, lewą rękę jeszcze jakoś pomaluję, za to prawa zawsze wygląda tragicznie.
Dziś  będąc w sklepie wpadłam na pomysł jak ułatwić sobie malowanie paznokci. 
Ostatnimi czasy na instagramie zauważyłam, że niektóre dziewczyny malują skórki na około paznokci specjalnym kremem. Niestety nie znalazłam nigdzie tego typu kosmetyku. 
Szukając w internecie innych sposobów wpadłam na takie pomysły jak : zabezpieczanie skórek klejem, taśmą klejącą, płynną żywicą itp.… Patenty naprawdę świetne i skuteczne, ale czy do końca zdrowe dla skóry?  
I tak postanowiłam spróbować użyć maseczki typu peeli of. Efekty użycia jej zamiast specjalnego preparatu są dla mnie genialne! Myślę, że następnym razem uda mi się zrobić to jeszcze ładniej.
Polecam spróbować, wprawione ręce zrobią to znacznie ładniej niż ja. Wystarczy tylko nałożyć maseczkę pędzelkiem na około paznokcia. Poczekać aż maseczka trochę wyschnie i można malować paznokcie. Po wyschnięciu lakieru, ściągamy maseczkę wraz z niechcianym lakierem.

21 myśli na temat “Mój patent na malowanie paznokci bez brudnych skórek ! Polecam

 1. Myślę, że ogólnie cokolwiek tłustszego się sprawdzi 🙂 Taśmą trochę ciężko o pokrycie dokładnie tych miejsc, które się chce zakryć 🙂

 2. Ja lakier ze skórek usuwam zmywaczem za pomocą pędzelka a teraz kupiłam sobie za grosze flamaster do czyszczenia skórek i pewnie dzisiaj go wypróbuję 🙂

 3. Kurcze, całkiem przydatna informacja. Mam często problem ze skórkami, na pewno wykorzystam ten patent 🙂
  Czy Ty przypadkiem nie jesteś z Zielonej Góry? Ja też! Zaobserwowałam Twojego Bloga, by być bliżej Zielonogórzanki 😀
  Jeśli byłabyś zainteresowana, to zapraszam tez na mojego bloga 🙂 Kurcze, dużo tu tych Zielonogórzanek 🙂
  Pozdrawiam ;*

  ♡MiśkaGrabowskaOfficial♡

Dodaj komentarz