Jajeczna maska Agafii do włosów


Niedawno skusiłam się na poniekąd rozsławioną jajeczną maskę do włosów od Babuszki Agafii. Czy spisała się tak dobrze na moich włosach jak u innych ? A może jest zwykłym przeciętniakiem ? Ciekawskich zapraszam do recenzji krótko i na temat.

Kilka słów o kosmetyku
  •  Maska jest umieszczona w wygodnym opakowaniu o pojemności 20 ml ?
  • Posiada delikatny mleczno-słodkawy zapach
  • Konsystencje ma dosyć rzadką
  • Wydajność maski jest średnia
  • Cena kosmetyku waha się od 10-15 zł
Użytkowanie i efekty 
Maseczkę używa się dosyć przyjemnie. Łatwo rozprowadza się na włosach, chociaż może nieco spływać z włosów. Po umyciu włosy łatwiej się rozczesują, są miłe i przyjemne w dotyku. Ogólnie rzecz biorąc maseczka do włosów spisuje się dobrze. Nie robi z włosami nie wiadomo czego ale nie można też powiedzieć, że nie robi z nimi nic. Jestem zadowolona z jej działania, zwłaszcza że posiada dosyć przystępną cenę.

Czy kupię ponownie ?
Mimo, że maseczka działa nawet dobrze nie jestem skuszona kolejnym zakupem. Używałam tańsze, bardziej wydajne i lepiej działające maseczki od tej.

Skład : Aqua with infusions of:  Hydrolyzed Egg Protein, Malt, Betula Alba Juice, enriched by extracts: Salvia Officinalis, Rubus Chamaemorus, Rhodiola Rosea, Cetrionium Chloride, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Guar Gum, cold pressed oils: Hippophae Rhamnoides, Cucurbita Pepo, Corylus Avellana Seed, Panthenol, White Beeswax, Tocopherol, Citric Acid, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid. Więcej o poszczególnych składach tutaj

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger