Efekty kuracji z Bodetko Lash
Kilka słów o kosmetyku
  • Opakowanie odżywki do rzęs jest bardzo eleganckie i przyciąga oko. Jest minimalistyczne, nie zawiera dużo treści. W środku znajduje się ulotka odnośnie stosowania i składu. Opakowanie odżywki jest solidne a napisy nie zdzierają się.
  • Pojemność 3ml
  • Konsystencja odżywki jest wodnista, nie posiada ona zapachu
  • Wydajność zadziwiająco duża. Stosuję odżywkę od ponad dwóch miesięcy, jak na razie bardzo mało jej ubyło
  • Cena 149,00 zł
  • Dostępność sklep bodetkolash.eu
  • Skład : Aqua, Bimatoprost, Euphrasia Officinailis Extract, Sodium Chloride, Alkohol Denat., Benzalkonium Chloride. Więcej o poszczególnych składach, przeczytasz tutaj

Użycia i Efekty
Przyznam, że spodziewałam się pieczenia podczas aplikacji które jest często spotykane w przypadku tego typu kosmetyków. Ku mojemu zadowoleniu od początku aplikacji ani razu nie doznałam tego dyskomfortu. Dzięki pędzelkowi łatwo i szybko możemy zaaplikować odżywkę na rzęsy. Cały proces dbania o rzęsy zajmuje mi około 30 s, każdego wieczora. Pierwsze widoczne efekty stosowania zauważyłam po miesiącu, chociaż kuracja trawa minimum 3 miesiące. Dla mnie to naprawdę fajny efekt, który nie dają wszystkie odżywki. Pojemność opakowania jest na tyle duża, że kurację mogę spokojnie przeprowadzić 2 razy.

Efekty są najlepiej widoczne na porównawczych zdjęciach poniżej
Przed i po kuracji


Podsumowanie
Odżywka do rzęs jest w moim odczuciu skuteczna, nie podrażnia oczu ani nie wywołuje dyskomfortu podczas stosowania. Cena kosmetyku jest średnia dla tego typu kosmetyków, uważam że warto w nią zainwestować. Najbardziej rzęsy mi zgęstniały i się wzmocniły. Wzrost długości rzęs również mnie zadowolił. Zdjęcia poniżej są zrobione po około 2 tygodniowej przerwie od kuracji, jak widzicie efekt nie znika szybko i długo się utrzymuje. Największą różnicę zauważyłam po miesiącu kuracji, w kolejnym efekty nie były już tak bardzo widoczne. Dlatego myślę, że z powodzeniem miesiąc kuracji jest wystarczający, wszytko jest oczywiście kwestia indywidualną i u każdego odżywka zadziała nieco inaczej.

2 tygodnie po kuracji

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger