Woreczek pełen zapachu - DeMole Lawenda & RumianekKilka słów o woreczku zapachowym
  • Woreczek jest wykonany z ekologicznego lnu, zawiera w sobie wiórki nasączone zapachami
  • Zapach przywodzi na myśl po prostu ,,ciepły dom” Połączenie lawendy i rumianku, zawsze przywodzi mi na myśl miłe wspomnienia
  • Cena : 6,29 zł
  • Dostępność aromatowo.pl

Użycia i Efekty

Woreczek jest uniwersalny i można go umieścić w różnych częściach domu. Czy to w szafie czy w łazience, wszędzie tam gdzie chcemy by ładnie pachniało.
Ze względu na to, że kompozycja zapachowa odstrasza uporczywe mole ja swój umieściłam w szufladzie. Kto z was zaznał charakteru moli, ten wie że nie są to mile widziani goście. Woreczek pachnie bardzo delikatnie, po otwarciu szuflady z bielizną wyczuwalny jest przyjemny zapach lawendy i rumianku. Plusem woreczka jest to, że nie jest on za bardzo nasączony i ubrania nie przechodzą jego zapachem.
Po miesiącu od otwarcia, woreczek ciągle delikatnie pachnie. Jestem tym mile zaskoczona, używałam już podobnych woreczków zapachowych, które traciły zapach już po 2 tygodniach. Zapach do szafy czy do szuflady jest dla mnie miłym dodatkiem do domu, dzięki temu mam pewność że mole już u mnie nie zagoszczą i mogę cieszyć się przyjemnym zapachem w pomieszczeniach.

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger