Mój patent na lampę pierścieniową + pomysły z ytLampa pierścieniowa jest jednym z ważnych gadżetów blogerów/blogerki zajmujących się makijażem. 
Dzięki odpowiedniemu doświetleniu twarzy, można zyskać zdjęcia odzwierciedlające realne kolory. Charakterystyczny pierścień w tęczówce oka, zdradza że do zdjęcia została użyta lampa. Kto z was próbował robić zdjęcia zwykłym aparatem makijażowi wie jakie jest to trudne. Znalezienie odpowiedniego światła graniczy niemal z cudem. Wystarczy odrobina chęci, by taką lampę o wiele niższym kosztem zrobić samemu w domu, ciekawskich zapraszam dalej...


Poniżej przedstawiam wam filmiki jak wykonać lampę pierścieniową samodzielnie. Do niektórych z nich watro poprosić do pomocy ,,Pana złotą rączkę", niestety nie każda jest łatwa w wykonaniu.
 Z tego pomysłu korzystałam, jednak moje wykonanie nie było takie ładne
A tak  wygląda moja lampa pierścieniowa

Została ona wykonana z okrągłej żarówki  ledowej ( Led Driver Model GL12-18W). Można taką kupić w sieci, jednak znalezienie jej jest trudne.( Ja kupiłam w wakacje na allegro i teraz jej niestety nie widzę nigdzie) Często te żarówki posiadają osłonki której moja nie ma. Koszt lampy z wysyłką wyniósł mnie około 50 zł. Jedyną rzeczą którą trzeba było zrobić do lampy było doczepienie wtyczki do kontaktu. Lampa kosztowała mnie w miarę małe pieniądze i praktycznie zero pracy w wykonaniu jej. Przyznam, jej moc może porazić, świeci bardzo mocno ! Metalowa płytka może się nieco nagrzewać, jednak gdy lampę wykorzystujemy tylko do zdjęć w tej roli spisze się znakomicie ! Wystarczy tylko w naszym aparacie ( mój nie jest jakiś super kosztuje teraz około 500zł ) ustawić odpowiedni poziom bieli i gotowe ! Przyznam szczerze, robiłam różne lampy domowymi metodami z tej jestem najbardziej zadowolona.
P.s mam nadzieję że zdjęciami z wykorzystaniem lampy będę mogła podzielić się z wami już niedługo


Jak widzicie przy odrobinie chęci nie musimy posiadać drogiego sprzętu do wykonywania zdjęć do bloga. Jeśli ciekawią was takie posty mogę przygotować inny tego typu !
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger