Jak spisała się nowa seria Joanny z kwasem hialuronowym na moich włosach ? 
Ciekawych zapraszam do recenzji


Szampon 
Szampon do włosów ma treściwą konsystencje. Jest dosyć gęsty i taki kremowy. Ma delikatny i przyjemny zapach dla nosa, kojarzący się z kosmetykami typowo fryzjerskimi. Pieni się gęstą i przyjemną pianką, już podczas mycia czuć że nie tylko myje włosy ale i je nawilża. Z zmywaniem brudów radzi sobie bardzo dobrze, jednak w przypadku zmycia oleju konieczne jest drugie mycie włosów. Użycie samego szamponu do włosów przynosi zadowalające efekty. Włosy się nie plączą, łatwiej rozczesują i wyglądają przyzwoicie. Ja jednak wolę zawsze po umyciu włosów zastosować jeszcze odżywkę do włosów. Wydajność szamponu jest dobra, przypuszczam że gdyby nie olejowanie włosów starczyła by na dłużej. 

Więcej informacji o szamponie na stronie producenta

Odżywka 

Odżywka do włosów pachnie tak samo przyjemnie jak szampon z tej serii. Posiada gęstość typową dla odżywek, w dotyku jest nieco bardziej ,,śliska”. Łatwo i szybko rozprowadza się na włosach, polecam używać jej stopniowo ponieważ może ześlizgnąć się z włosów. Podczas spłukiwania odżywki przynosi efekt który lubię w odżywkach najbardziej. Włosy przelewają się przez palce, są nawilżone i przyjemne w dotyku. Z efektów odżywki jestem również zadowolona. Włoski wyglądają na zdrowsze i bardziej błyszczące. Odżywka również przyczynia się do łatwego rozczesywania włosów, bezproblemowo rozczesuje nawet mokre włosy.
Spray 
Spray do włosów niestety nie pachnie tak ładnie jak pozostałe kosmetyki. Zapach  nie przypadł mi do gustu. Po rozpyleniu owszem pachnie tak samo, jednak po chwili wyczuwam w zapachu coś bardziej gorzkiego. Z używaniem tego kosmetyku miałam problemy, musiałam dojść do najlepszego zastosowania dla mnie. W zbyt dużej ilości powodował odwrotny efekt od zamierzonego – włosy były bez siły i oklapnięte. Stosowany na mokre włosy spowodował u mnie szybsze przetłuszczanie się włosów. Dopiero użyty na suche włosy w max 2 psiknięciach, moje włosy go polubiły. Zdecydowanie ułatwia rozczesywanie włosów i nadaje im ładny połysk. Myślę, że jego działanie będzie znacznie lepsze przy bardziej suchych włosach. W moim przypadku używanie odżywki i szamponu okazało się wystarczające dla moich włosów. 
Podsumowanie 

Joanna Seria do włosów Hialuronowa spisała się u mnie ogólnie dobrze. Efekty użycia są widoczne i zadowalające, nie są co prawda spektakularne jednak biorąc pod uwagę niską i przystępną cenę produktów są godne polecenia. Jestem zadowolona zwłaszcza z odżywki i szamponu do włosów, spray okazał się dla mnie zbędny w pielęgnacji włosów. Dużym plusem serii kosmetyków jest to, że faktycznie ułatwiają rozczesywanie włosów. Dlatego mogę te kosmetyki polecić zwłaszcza osobą z mocno plączącymi się włosami. W przypadku nawilżenia włosów, przypuszczam że u każdego efekt może być inny. Przy moich włosach średnio suchych przy użyciu samych kosmetyków z tej serii efekt był zadowalający. Znacznie lepiej jednak włosy wyglądają gdy przed myciem zastosuję jeszcze olej na włosy. Podsumowując seria kosmetyków zasługuję na mocną czwórkę.