Poznajemy nową markę Smart Girls Get More cz.1


Zapraszam na :

Cień (102)

Jest to pojedynczy jasno beżowy kolor z złotymi drobinkami. Dla mnie stanowi idealny kolor do makijażu dziennego ze względu na delikatne rozświetlenie powieki i optyczne powiększenie oka. Jest w dotyku aksamitny, przyjemnie się go aplikuje. Można stopniować intensywność koloru poprzez nakładanie kolejnej warstwy cieniu. Utrzymuje się spokojnie cały dzień.

Cień potrójny (306)
Bardzo fajnie dobrane kolory idealne do makijażu przydymionego oka. Cienie nie obsypują się ani nie kruszą. Posiada bardzo delikatne srebrne drobinki. Trwałość kolorów jest zadowalająca, utrzymują się cały dzień. Pigmentacja kolorów jest średnia, w przypadku użycia bazy kolory są nieco mocniejsze.

Bronzer
Wizualnie bardzo mi się podoba, kolorowa mozaika cieszy oko. Bronzer zawiera złote i srebrne drobinki. Nie są one bardzo widoczne ale można je zauważyć w makijażu. Efekty użycia są zadowalające : delikatna opalona i rozświetlona cera.

Róż do policzków (01)
Ma aksamitną konsystencję. Łatwo aplikuje się na twarz. Daje efekt naturalnego wyglądu, nie tworzy różowych plam jak u klauna. Dzięki matowemu efektowi ładnie prezentuje się na policzkach. Nie zapycha porów ani nie powoduje efektu sztucznej skóry. Przyznam, że jest to jeden z nielicznych róży z którym czuje się swobodnie i nie boję się że przesadziłam z różem. 

Lakier do paznokci
Lakiery posiadają bogatą gamę kolorystyczną. Posiadany odcień przez mnie uważam za wyjątkowo ładny. Lakier schnie 2-5 minut w zależności od ilości warstw lakierów. Ma średnie krycie, dla zadowalającego efektu tym odcieniem konieczne są 2-3 warstwy. Utrzymuje się na paznokciach około 4-5 dni.

  Korektor w płynie ( 01)
Korektor ma ładny i delikatny trudny do określenia zapach. Konsystencje ma dosyć płynną, dzięki czemu szybko się rozsmarowuje. Dołączony pędzelek umila aplikacje korektora na miejsca które chcemy ukryć. Jest w moim przypadku wydajny ale przyznam że używam go głównie do zakrycia cieni pod oczami. W tej roli spisuje się znakomicie, rozjaśnia cienie i wyrównuje koloryty skóry. Po rozsmarowaniu nie jest widoczny na twarzy. W przypadku zakrywania krostek radzi sobie dobrze, jednak dla wymagających osób krycie może nie być dostatecznie dobre.

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger