Poznajemy kosmetyki marki Smart Girls Get More cz. 2

Zapraszam na :
 Dostępność : drogerienatura

Mascara 4D
Mascara posiada szczoteczkę tego typu jaką lubię. Jest wygodna w użyciu, nie skleja rzęs. Wystarczy tylko jedna warstwa tuszu by uzyskać zadowalający efekt. Mascara nie podrażnia oczu a nie nie powoduje ich łzawienia. Nie obsypuje się i szybko wysycha, dzięki czemu unikamy odbicia tuszu na powiece. Wytrzymuje cały dzień ! Po kilku dłuższym użyciu mogę stwierdzić że jest średnio wydajna i niestety moje rzęsy zaczęły wypadać z niewiadomych przyczyn.Kreda do oczu 2 w 1 (201)
Dwustronna kredka do oczu stanowi dla mnie zgrany duet. Posiada mocne i wyraziste kolory, dzięki którym podkreślimy nasz makijaż. Jest miękka i łatwa w użyciu. Kolor czarny jest nieco bardziej trwały od białej. Zmywają się bezproblemowo a sama kredka nie podrażnia oczu.
Eyeliner
 Eyeliner nie posiada zapachu i nie powoduje łzawienia oczu. Dzięki pędzelkowi możemy namalować linię od bardzo cienkiej po grubszą. Schnie około minuty, wyschnięty nie ściera się przy pocieraniu palcem. Zmywa się bezproblemowo nawet zwykłą wodą. W ciągu dnia nie obsypuje się ani nie kruszy, jest dosyć trwały bo ładne kolory zachowuje około 8h. Kolor jak dla mnie jest super, mocna i wyrazista czerń która bardzo ładnie podkreśla oczy.
Błyszczyk 05
Błyszczyk 06
Błyszczyki mają ,,smak” i zapach gumy balonowej arbuzowej. Zwolenniczki błyszczyków które ładnie pachną powinny polubić i te !. Bardzo dobrze pielęgnują i nawilżają usta przy czym nie podkreślają suchych skórek. Nadają ustom przyjemnej gładkości. Lekko sklejają usta jednak nie powoduje to dyskomfortu. Kolory delikatnie podkreślają makijaż bez efekty przerysowania.

Kredka do brwi ( 03)
W porównaniu do kredek 2w1 ta jest twardsza. Kolor jest naturalny i trwały, można stopniować efekt przycienienia brwi. Szczoteczka zawarta w kredce umożliwia lepsze ich ujarzmienie. Brwi są ładnie podkreślona przez cały dzień. Bardzo fajna kredka do brwi w dobrej cenie

Pomadka (04)
Kolor który posiada bardzo mi odpowiada, jest zbliżony do moich ust a równocześnie jest na nich widoczny. Trwałość jest dla mnie zadowalająca, kolor nie odbija się na pierwszym kubku wypitego napoju lecz utrzymuje się na nich dłużej. Gwarantuje przyjemną aplikację bez podkreślania suchych skórek i rolowania się na ustach. Równomiernie pokrywa całe usta kolorem. Trwałość średnia ale dla mnie wystarczająca bo około 4-5h. Jest to mój ulubiony kosmetyk tej marki.

7 komentarzy:

 1. Miałam eyeliner tej firmy :) dość dobry :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne opakowania i efekty :) Pozdrawiam noworocznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe, nigdy się nie spotkałam z nimi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Maskara i szminka świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Maskarę już gdzieś na blogach widziałam i opinia była bardzo pozytywna :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Błyszczyk i kredka do brwi wydają się ciekawe ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. podoba mi się efekt tuszu :)

  OdpowiedzUsuń

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger