Olejek eteryczny - Lawenda organiczna

LAVENDER VERA WILD ORGANIC

Kilka słów o kosmetyku
  • Opakowanie zasługuje na duży plus. Olejek jest zawarty w małej szklanej buteleczce  o pojemności 5g. Buteleczka ma zamknięcie, które zapobiega otwarciu przez dzieci. Do tego olejek jest umieszczony w uroczej tubce dla zachowania jeszcze większego aromatu.
  • Zapach tutaj dla mnie stanowi miłe zaskoczenie. Z początku myślałam, że będzie pachniał tak jak i inne olejki lawendowe. Okazało się, że jego zapach jest nieco bardziej słodki, bardziej rześki i mniej gorzki od innych.
  • Konsystencja typowa dla olejków eterycznych
  • Wydajność duża
  • Cena 48,00 zł
  • Dostępność esencjaziemi.pl
  • Właściwości przeczytasz tutaj 
  • Certyfikaty  

Moja opinia

Na początku warto zaznaczyć, że nie jest typowy olejek eteryczny dostępny w aptekach. Jest pozyskiwany z naturalnych źródeł a jego proces wytwarzania jest ściśle kontrolowany. O tym świadczy szereg certyfikatów, którymi może poszczycić się firma.

Podoba mi się opakowanie olejku, myślę że świetnie nada się na prezent dla fana naturalnej kosmetyki. Olejek lawendowy jest najczęściej używanym olejkiem eterycznym w moich domowych kosmetykach. Doceniam go zwłaszcza za zapach, który na mnie działa niezwykle relaksująco. Dodatek kilku kropel do kąpieli i już mam zapewnioną kąpiel która odpręży mnie po męczącym dniu. Lubię również stosować go jako składnik domowych maseczek  np. z glinki ze względu na jego działanie przeciwtrądzikowe. Ostatnio odkryłam jego jeszcze jedno działanie, mieszam go z balsamem do ciała o neutralnym zapachu i uzyskuję dzięki temu świetny kosmetyk w walce z rozstępami. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z użycia tego olejku, na pewno posłuży mi długi czas. Przyznam, że jego cena nie jest na moją kieszeń. Mogę go polecić tym, którym zależy na oryginalności olejku i jego wysokiej jakości.


Zapraszam do zapoznania się z informacjami o olejkach eterycznych w pigułce tutaj

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger