Dwufazowy odżywczy olejek do skóry bardzo suchej od Yves Rocher

Kilka słów o kosmetyku

 • Opakowanie Plastikowa buteleczka z atomizerem o pojemności 100 ml
 • Zapach Dosyć przyjemny dla nosa, delikatny z nutką owsa
 • Konsystencja dwu fazowa ( olejowa i bardziej wodnista)
 • Wydajność Bardzo słaba
 • Cena 34,90 zł ( bywa w promocji )
 • Dostępność Yves Rocher
Użycie i efekty
Na początku muszę przyznać, że mam mieszane uczucia odnośnie tego kosmetyku. Jego użycie jest dla mnie mało wygodne ( pomyśleć że atomizer powinien to ułatwić ). Chodzi o to, że trzeba spryskać dosyć dużą powierzchnie ciała by czuć, że skóra jest nawilżona. Olejek nie jest śliski i źle się rozprowadza, przez to zużywam go więcej. Buteleczka szybko robi się tłusta i wygląda nieestetycznie od używania. Olejek znika w zaskakująco szybkim tempie. Jeśli chodzi o efekty tutaj jestem naprawdę zadowolona ! Skóra ciała jest aksamitna i przyjemna w dotyku. Niewiele kosmetyków zapewniło mi tak przyjemną gładkość. Skóra jest nawilżona przez cały dzień, jednak dla optymalnej pielęgnacji w moim przypadku konieczne jest stosowanie olejku dwa razy dziennie. Olejek kupiłam na promocji i cieszę się, że mogłam go kupić taniej. Przypuszczam, że gdybym zapłaciła za niego normalną cenę byłabym bardzo zawiedziona. Podsumowanie:  Olejek pozostawia skórę bardzo przyjemną w dotyku. Efekt jest krótkotrwały. Wydajność i użycie kiepskie.

18 myśli na temat “Dwufazowy odżywczy olejek do skóry bardzo suchej od Yves Rocher

 1. Szkoda, że efekt jest krótkotrwały. Widziałam na jakimś zagranicznym blogu "samorobiony" olejek dwufazowy i zaczęłam się zastanawiać, czy takiego nie zrobić, ale gdzieś posiałam ten przepis.

 2. "Pozdumiewanie" – jakie fajne słowo! 🙂 (Chyba "podsumowanie" miało wyjść, ale "Pozdumiewanie" mi się bardzo spodobało! Czasem robiąc literówkę, człowiek wymyśla fajne, nowe słowa :-)))

 3. wśród olejków swoich ulubieńców już mam 🙂 spróbuj peelingów nowych YR, fajnie nawilżają skórę pod prysznicem, nie trzeba już używać balsamu 🙂

  1. A który masz Vianek? Mam ujędrniający z cynamonem (czerwona seria) i bardzo się z nim polubiłam. Ciekawią mnie inne, ale nie wiem za bardzo jak z zapachami?

Dodaj komentarz