• Home
  • /
  • Pogaduchy
  • /
  • Pomysły na prezenty z ePrezenty.pl i mój wybór !

Pomysły na prezenty z ePrezenty.pl i mój wybór !

Gdy pomysłów na prezent brak, warto zerknąć na stronę ePrezenty.pl.Duży asortyment sprawia, że ciężko się zdecydować co wybrać. Po wielu przemyśleniach, znalazłam dla siebie i dla rodziców idealne praktyczne prezenty. Jeśli was ciekawi co to takiego – zapraszam dalej. Na wstępie dodam, że zamówienie przyszło do mnie wyjątkowo szybko ! Tutaj nie trzeba czekać na realizacje zamówienia dwa tygodnie, wszytko zostało wykonane i wysłane w 4 dni.

Kubek LATTE – Mam być miła, czy szczera?

Dla siebie wybrałam personalizowany kubek z moją ksywką. Jego pojemność jest bardzo duża bo aż 500 ml. W sam raz dla mnie ! Jest wykonany solidnie, dobrze leży w dłoni mimo swych gabarytów. Powiem szczerze, nie sądziłam że zwykły kubek sprawi mi tyle radości. Pije się z niego inaczej, może temu że jest no… taki mój 😀

Tort z 3 ręczników (brąz-ecru) z opcją indywidualnego haftu

Z okazji rocznicy ślubu dla rodziców wybrałam zestaw ręczników z haftem ,, 40 lat minęło jak jeden dzień”. Forma tortu bardzo mnie zauroczyła, wszytko prezentuje się elegancko i  oryginalnie. Ręczniki są wykonane z dobrej jakości materiału a haft z własnym napisem cieszy oko. Jest to prezent przede wszystkim praktyczny i na pewno będzie w użyciu.

19 komentarzy

Dodaj komentarz