Zmiany na głowie 4 lat pielęgnacji

Dziś pora na aktualizacje włosową i małe zmiany jakie zaszły na mojej głowie. Oraz krótkie podsumowanie pielęgnacji włosowej.

Co nowego ?
W tym miesiącu : zmieniłam kolor włosów na kolor nieco ciemniejszy, byłam u fryzjera zrobić grzywkę i podcięłam nieco końcówki włosów.
Kosmetyki : Głównie używałam  kosmetyki włosów ACTYVA Colore Brillante 
oraz Kosmetyki do pielęgnacji włosów farbowanych z serii Goldwell InnerEffect RePower 
Domowe kosmetyki : ciągle testuje domowy olejek do włosów i widzę pozytywne jego rezultaty, niedługo podzielę się z wami przepisem 

Podsumowanie 4 letniej pielęgnacji włosowej


20012/ 2013/ 2014/ 2015/ 2016
4 lata pielęgnacji to dopiero początek

Gdy na początku zaczynałam swoją przygodę z włosomaniactwem – nie sądziłam że tak bardzo mnie wciągnie. Dziś już wiem, że małymi krokami zdołam osiągnąć swoje wymarzone włosy. Nie jest to łatwa sprawa, ciągle uczę się co w pielęgnacji dla mnie jest najlepsze. Bardzo lubię poznawać nowości kosmetyczne, moimi ulubionymi kosmetykami są właśnie te do włosów. Eksperymentów z domowymi kosmetykami również u mnie nie mało. Skuteczne są płukanki do włosów i olejowanie .Moje włosy są jak barometr, widać po nich zmiany jakie zachodzą w moim życiu. Podatność na stres, nie jest obojętna mojej kondycji włosów. 
Nie jestem idealną włosomaniaczką, często popełniam błędy i kieruję się swoim zdaniem w pielęgnacji włosów. Śmiało sięgam po szamponu mocniej czyszczące czy też normalne drogeryjne farby do włosów. Mimo, że jestem zwolenniczką naturalnej kosmetyki – czasem zdarza użyć mi się kosmetyku z gorszym składem , który nie koniecznie szkodzi moim włosom. Uczę się na błędach, to jest dla mnie najskuteczniejsza metoda poznania  włosów.
Dziś moje włosy są dla mnie powodem do dumy, jeszcze 10 lat temu były źródłem kompleksów. Mam nadzieję, że kolejne lata włosomaniactwa będą równie owocne 🙂

Zeszły miesiąc i dziś

15 komentarzy

Dodaj komentarz