Jesienny makijaż w kolorze złota

Piękna jesienią
Hej Wszystkim !
Dziś niecodziennie przedstawiam wam mój makijaż w ramach akcji Piękna Jesienią, który jest organizowany na blogu Pasje Karoliny. Zazwyczaj unikam dodawania moich makijażu na bloga ze względu na małe zdolność i bak możliwości zrobienia dobrego zdjęcia. Postanowiłam jednak mimo to spróbować i pokazać wam co tam zmalowałam.
Do makijażu zainspirowała mnie nasza Polska złota jesień. Najpiękniej wygląda w moich rodzinnych górach, kiedy to zachodzące słońce dodaje blasku kolorowym liściom na drzewie. Widok gór usłanych w różne kolorowe plamy zawsze będzie mnie tak samo zachwycał.


Tak wiem, że jest dużo niedociągnięć i mam nadzieję, że następnym razem będzie już lepiej. Makijaż mogłam bym określić jako dzienny złoty smokey eye. Zależało mi na cieniowaniu z jasno złotego koloru po ten ciemniejszy i bardziej rdzawy. Dla przebicia i przełamania kolorów, linię nad rzęsami podkreśliłam wyrazistym i mocno błyszczącym kolorem. Do reszty makijażu, użyłam standardowo używanych przez mnie kosmetyków marki Lili Lolo i Annabelle Minerals. Jest również kredka od Alterry i szminka z Avonu. Poniżej na zdjęciu znajdują się kosmetyki którymi wykonałam makijaż. P.s niedługo postaram się opublikować recenzje kredki i paletki :)
Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger