Mama wraca do formy – Zaczynam walkę o siebie z Lionfitness

Szczerze mówiąc już mam dosyć czekania – pora na działania. Mam okazję, zawalczyć o siebie z Lionfitness – po analizie mojego trybu życia została dopracowana dla mnie dieta wraz z ćwiczeniami. Jestem zadowolona, ponieważ program dobiera diety również dla matek karmiących. Na początku wykonałam test sprawnościowy, który wyszedł nie najgorzej. Chcę wam pokrótce opowiedzieć jak to wszytko wygląda.

Tak to wygląda mniej więcej na profilu

Dieta która została dla mnie dobrana to IG

Dieta ta oparta na produktach z niskim indeksem glikemicznym. Bogata w
warzywa, owoce, niskotłuszczowe produkty mleczne, chude mięso, ryby,
rośliny strączkowe oraz nasiona i orzechy.
W łatwy sposób można wydrukować listę zakupów na cały tydzień. Jeśli jednak chcemy coś zmienić w poszczególnym przepisie, można korzystać z zamienników. To umożliwi mi łatwe przejście na dietę bez radykalnych zmian w kuchni. Zawsze też można skorzystać z bogatej bazy przepisów i tam znaleźć coś dla siebie, jeśli dana potrawa z dnia nam nie odpowiada. Taka ,,płynność” a nie rygorystyczny plan którego ściśle trzeba się trzymać, zdecydowanie bardziej mi odpowiada.

Są również odpowiednio dobrane ćwiczenia

Dobór ćwiczeń jest dopracowany zarówno do naszych  możliwości czasowych i fizycznych. Jestem pełna nadziei, że uda mi się podołać planowi treningowemu. Bardzo fajne jest to, że mogę się konsultować z specjalistami online, to daje mi poczucie że jestem traktowana indywidualnie a takiego wsparcia  teraz potrzebuję.

Jaki jest mój cel ? Przede wszystkim zmiana trybu życia na zdrowszy !

Jak już wspominałam niedawno okazało się, że mam przepuklinę pępkową i musiałam wstrzymać się od ćwiczeń. Zabieg już zaplanowany musiałam przenieść ze względu na przeziębienie.Ku mojemu zaskoczeniu, gdy zapisywałam się na kolejny termin nowy ordynator oddziału stwierdzi, że nic mi nie jest i mam się wstawić na badanie kontrolne za pół roku. Cudowne uzdrowienie po stawieniu się do placówki NFZ! Postanowiłam jednak dla swojego spokoju, skonsultować się z prywatnym chirurgiem – zobaczymy co on powie. A jak na razie, będę bardzo ostrożnie ćwiczyła to co mogę.

P.s zapraszam was również na konkursy, w których są do wygrania pakiety od Lionfitness
na blogu KLIK i na fb KLIK. Jeśli i Wy macie ochotę zmienić coś w sowim życiu na lepsze – serdecznie polecam konkursy 🙂

Możesz również polubić

Dodaj komentarz