Najlepszy balsam do ciała z kwasem glikolowym 10% od GlySkinCare

Najlepszy balsam do ciała z kwasem glikolowym 10%

W kilku słowach o kosmetyku
Opakowanie Butelka z pompką o pojemności 200 ml
Zapach bezzapachowy
Konsystencja  typu lotion
Wydajność Średnia
Dostępnośćtutaj
Cena ok.  40 - 59 zł 
Skład Aqua, Glycolic Acid, Cetearyl Alcohol Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Sodium laurylsulfate, Isopropylpalmitate, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Alcohol, peg-6caprylic/capric glycerides, Citrus Medica Limonium (Lemon) Fruit Extract


Recenzja

Zdecydowanie polecam! Lotion doskonale nawilża i szybko się wchłania. Skóra po zastosowaniu jest fajnie nawilżona i gładka. Nie jest lepka jak przy stosowaniu innych tego typu preparatów. Lotion jest bezzapachowy, co dla mnie jest atutem.Wygodna i szybka aplikacja, poprawia komfort stosowania. Przy pierwszym stosowaniu odczuwałam lekkie mrowienie skóry które szybko ustąpiło - wg opisu jest to normalne. Jest to działanie kwasu glinkowego na skórę. Podoba mi się, bardzo czytelny opis produktu. Jedynym minusem jest wydajność. Mam wrażenie że bardzo szybko się zużywa i opakowanie 200 ml szybko się skończy, niemniej na pewno będę po lotion chętnie sięgać. Efekt nawilżenia i gładkiej skóry jest wyjątkowo dobry.

*Wpis gościnny  
Więcej na : Diagnosis.pl
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger