Lionfitness – czy się udała ?

Hej Wszystkim,
Dziś chciałam podsumować moją walkę o zdrowszą siebie z Lionfitness . Miałam okazję przetestować pakiet Max Efektów, w którym dobrano dla mnie dietę oraz ćwiczenia.
Nie będę ukrywała, że nie przykładałam się tak jak powinnam. Niestety mając małe dziecko trudno trzymać się przepisanej diety i regularnie ćwiczyć. Ciężko cokolwiek zaplanować. Cały rytm życia obecnie planuje mi moja córka.
Z ćwiczeniami u mnie było kiepsko, często nie miałam na nie po prosu siły. Na plus zmieniła się natomiast moja dieta. Skorzystałam z mnóstwa nowych i zdrowych przepisów, które wcieliłam na stałe w moje menu. Mam zamiar skorzystać ponownie z tej formy walki o sylwetkę, gdy tylko będę miała możliwość w 100% się do tego przyłożyć. Tym razem się nie udało, ale tylko i wyłącznie z mojego powodu.

Dlaczego warto wybrać Lionfitness ? U kogo najlepiej się sprawdzi ?

Pakiet diety i dobrane ćwiczenia, naprawdę mogą wiele zmienić w życiu i dodać całej góry motywacji. Żałuję, że przed ślubem nie skorzystałam z tego typu oferty. Jest to świetna forma, dla osób nieśmiałych lub tych które nie mają w swoim mieście klubów fitness czy dietetyków.
Mimo, że wszytko dzieje się tutaj wirtualnie, uzyskuje się realne efekty. Jest się pod fachową opieką, dietetyka i trenera fitness. W razie jakikolwiek problemów czy wątpliwości, można uzyskać niezbędną pomoc. W dodatku koszty są znacznie niższe, niż w przypadku tradycyjnego dietetyka czy trenera.

Czy dam radę ?

Zanim jednak podejmie się decyzje o zakupie pakietu. Warto zastanowić się czy damy radę. Taka jest prawda, że nic samo się nie zrobi. To co oferuje pakiet ( dieta i ćwiczenia) jest tylko drogowskazem do celu. To od nas zależy, czy zdołamy go osiągnąć.
Stosując dietę w rodzinie, trzeba liczyć się z tym, że albo przyrządza się osobne posiłki dla siebie i reszty rodziny albo cała rodzina przechodzi na dietę. Na to potrzeba organizacji i czasu. Muszę przyznać, że wiele przepisów nie jest pracochłonnych ani kosztownych. Przygotowując posiłki tylko dla siebie, mimowolnie wydajemy więcej. Dlaczego ? Nie kupimy przecież 1/2 pomarańczy ani 1/2 opakowania ryżu. Musimy kupić całość. Nie wszystkie składniki jesteśmy potem w stanie zużyć, bo nie ma ich w przepisie. Rozwiązaniem tego problemu jest możliwość wymiany konkretnych posiłków a nawet składników. Tak samo jest z ćwiczeniami, również tutaj możemy swobodnie zmieniać je wedle upodobań. Pakiet z Lionfitness daje nam wiele możliwości i swobodę.

Wszystko pod kontrolą

Wszystkie nasze poczynania, możemy śledzić na wirtualnych wykresach. Stanowią one, dodatkową motywacje i formę pamiętnika w walce o zdrowszą siebie.
Jeśli tylko przykłada się do wszystkiego jak należy, efekty nie są krótkotrwałe. Naprowadzenie na dobrą ścieżkę, pozwoli nam lepiej dbać o samych siebie. Jeśli tylko macie odwagę, możliwości i motywację do zmian – polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *