Nietypowe akwaria w aranżacji wnętrz

Hej Wszystkim,
Zapraszam was do wpisu z nowej serii postów Naturalne Inspiracje. W tej serii wpisów, będziecie mogli poczytać i zobaczyć wiele ciekawostek inspirowanych naturą 🙂 Będzie on odbiegał nieco od głównej tematyki kosmetycznej bloga. Mogę zapewnić, że nie będzie tutaj miejsca na nudę.
Dzisiaj o nietypowych akwariach, które nie jeden z nas, chciałby mieć w domu.

Są ludzie którzy do akwarystyki nie podchodzą tylko jako do zwykłej hodowli rybek. To co wyczyniają z swoimi akwariami, jest istnym dziełem sztuki. Moda na aranżacje akwariów, staje się coraz bardziej popularna. Jeśli się chce zaimponować innym, nie wystarczy tylko kula ze złotą rybką.
W akwariach toczy się mikro świat, z malutkimi widokami. Często to różnego rodzaju glony odkrywają pierwszą rolę, a rybki ( jeśli już jakieś są) odchodzą na dalszy plan. Nie wiem jak wy, ale mając takie akwarium w domu patrzyłabym na  nie częściej niż w ekran telewizora.

Patrząc na te zdjęcia, ciężko czasem uwierzyć że są to akwaria
1 / 2
1 / 2 / 3
1 / 2 / 3 / 4
1 / 2
1 / 2 / 3
Jeśli jesteście fanami akwarystyki i zapragnęliście mieć takie niezwykle akwarium u siebie to polecam zajrzeć do sklepu http://www.plantica.pl/ A czy wy lubicie tego typu akwaria ? Co sądzicie o takiej modzie ?

Dodaj komentarz