Naturalne inspiracje - nietypowe akwaria w aranżacji wnętrzHej Wszystkim,
Zapraszam was do wpisu z nowej serii postów Naturalne Inspiracje. W tej serii wpisów, będziecie mogli poczytać i zobaczyć wiele ciekawostek inspirowanych naturą :) Będzie on odbiegał nieco od głównej tematyki kosmetycznej bloga. Mogę zapewnić, że nie będzie tutaj miejsca na nudę.
Dzisiaj o nietypowych akwariach, które nie jeden z nas, chciałby mieć w domu.


Są ludzie którzy do akwarystyki nie podchodzą tylko jako do zwykłej hodowli rybek. To co wyczyniają z swoimi akwariami, jest istnym dziełem sztuki. Moda na aranżacje akwariów, staje się coraz bardziej popularna. Jeśli się chce zaimponować innym, nie wystarczy tylko kula ze złotą rybką.
W akwariach toczy się mikro świat, z malutkimi widokami. Często to różnego rodzaju glony odkrywają pierwszą rolę, a rybki ( jeśli już jakieś są) odchodzą na dalszy plan. Nie wiem jak wy, ale mając takie akwarium w domu patrzyłabym na  nie częściej niż w ekran telewizora.

Patrząc na te zdjęcia, ciężko czasem uwierzyć że są to akwaria
1 / 2

1 / 2 / 3

1 / 2 / 3 / 4

1 / 2
1 / 2 / 3

Jeśli jesteście fanami akwarystyki i zapragnęliście mieć takie niezwykle akwarium u siebie to polecam zajrzeć do sklepu http://www.plantica.pl/ A czy wy lubicie tego typu akwaria ? Co sądzicie o takiej modzie ?

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji