Naturalne inspiracje - Fototapety znowu na czasie


Hej Wszystkim,
Dzisiaj chciałam wam przedstawić mały przegląd fototapet. z strony centrumtapet.pl Ostatnio znowu wróciły ,,na ściany" i coraz częściej można je spotkać we wnętrzach nie tylko domów ale i miejsc publicznych. Kilkanaście lat temu,  gdy dopiero moda na fototapety wkraczała, nie było tyle wzorów do wyboru. Obecnie, gdy technologia pozwala nam na wydrukować fototapety takiej jakie sobie wymarzymy, ta forma zdobień ścian znów cieszy się coraz większą popularnością.  Przyznam, że tak ozdobiona ściana :)  A wy co myślicie o fototapetach ?Czy wiecie że ?
Pierwsze fototapety były wykonane z papieru, dziś są wykonane z trwalszych materiałów. Niektóre mają możliwość wielokrotnego ściągania i przyklejania w inne miejsce. Tak jak kiedyś i dziś są popularne motywy przedstawiające krajobrazy. Na ścianach możemy nakleić praktycznie jaki wzór sobie wyobrazimy, tutaj nic nas nie ogranicza po za wyobraźnią . Salon, kuchnia, czy łazienka... dzięki najnowszym technologią możemy zmienić wystrój wszędzie gdzie tylko zechcemy.
P.s Mi się marzy zmiana ściany w kuchni, taką z możliwością zmycia plam w razie szaleństw w kuchni :)

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji