Blog Beauty Day 2017 na BeautyVision – relacja :)

Wyobraźcie sobie sytuacje. Ktoś częstuje was kawałkiem wyjątkowo pysznego tortu. Po ugryzionym jednym kawałku zabiera resztę z powrotem. W jednym słowie czuję wielki niedosyt…
Na targi trafiłam z przygodami, zgubiłam się najpierw w samym Poznaniu, później nie umiałam wyjść z galerii obok stacji PKP. Nieco spóźniona trafiłam w końcu na targi. Kilkanaście minut błądziłam i próbowałam znaleźć miejsce spotkania Blog Beauty Day. Na szczęście w końcu trafiłam do jednej zwiedzających grup blogerek. Ominęły mnie raptem 2 stanowiska, więc dużo nie straciłam.

Co się działo ciekawego ?

Plan był napięty, zwiedzałyśmy tylko wybrane ekspozycje partnerów Blog Beaut Day. Każda z marek, próbowała nieco przybliżyć swoją markę. Przyznam, że byłam pod wrażeniem. Nie trudno było zauważyć, że praca to nie tylko obowiązek, ale pasja z robienia czegoś szczególnego. Wiele z marek dopiero co poznałam i nie miałam wcześniej o nich pojęcia. Dlatego cieszę się, że mogłam poszerzyć swoje horyzonty i dowiedzieć się czegoś nowego.

Wyjątkowo miło słuchało mi się Pani z marki Silcare, jej wiedza i duma z marki w jednym słowie – imponowała. Pan z marki Insight oraz Oway był prawdziwym czarodziejem, niewiele czasu było mu potrzebne by zainteresować nas markami. Na stanowisku Semilac działo się wyjątkowo dużo, żałuję że nie było czasu by wziąć udział w warsztatach kreatywnych. Kątek oka widziałam Rafała Maślaka, siedział zadowolony że w koło tyle pięknych kobiet się kręciło. Zaszalałam i zrobiłam sobie zdjęcie w foto-budce z dziewczynami z bloga http://dwawrazliwce.pl/, od razu złapałam z nimi kontakt są mega sympatyczne ( dziewczyny dopiero rozkręcają bloga i przyznam że zaczynają z wielkim przytupem )

Na targach odwiedziłyśmy też stanowisko Mexmo, młodej firmy kosmetycznej bazującej na minerałach. Było tam bardzo kolorowo, żałuję że nie miałam czasu się przyjrzeć pudrom mineralnym.
Miłym zaskoczeniem była dla mnie marka LaQ, marka kosmetyków naturalnych założona przez blogerkę. Mydełka tak mnie oczarowały, że kupiłam kilka dla bliskich.
Cieszę się, że było Sylveco. Tą markę i jej rodzime Vianek i Biolaven znam i bardzo lubię. Nie mogłam się oprzeć i skorzystałam z okazji i zrobiłam małe zakupy. Panie są naprawdę bardzo miłe i widać było ich entuzjazm z pracy.

Nie było miejsca i czasu na nudę

Kolorowo również było  na stanowisku marki Ness, można było sobie pstryknąć fotkę z Cleo. Podziwiam ją za wytrwałość i w sposób jaki traktowała każdego z fanów. Uśmiech nawet po tylu godzinach pozowania do zdjęć nie schodził jej z twarzy.
Odwiedziliśmy też trzy włosowe marki których nie znałam wcześniej. Marka Halier w swojej ofercie ma kosmetyki kompleksowe dla osób z tendencją do wypadania włosów. Natomiast marka Glynt oferuje profesjonalne kosmetyki  dostępne tylko dla fryzjerów. Przedstawiciel firmy był bardzo sympatyczny i miło się go słuchało. Makra Kemon oferuje profesjonalne kosmetyki głównie do stylizacji włosów.
Cieszę się również, że mogłam zagościć na stanowisku marki Loton.Miałyśmy okazję pomóc przedstawicielce w wyborze nowego zapachu kosmetyku. Niestety nie dotarłam na trzy stanowiska : Beauty Academy, Hurtowni MAR-KOS oraz Peggy Sage.

I to było by na tyle, jak już wspomniałam na targach byłam zbyt mało czasu. 3 godziny jest naprawdę niczym by w pełni poznać te wyjątkowe wydarzenie. Naprawdę warto się na nie wybrać, poczuć tą atmosferę i skorzystać z okazji na nie lada zakupy.  Żałuję, że nie miałam więcej czasu by spokojnie posiedzieć i porozmawiać z innymi uczestniczkami Blog Beauty Day. Było nas naprawdę sporo, a ja chciałam z każdą zamienić chociaż słowo. Mam nadzieję, że uda mi się wybrać jeszcze chociaż raz na te wydarzenie i  pobyć na nim więcej czasu. Niestety zdjęć nie posiadam wiele. W biegu ciężko było pstryknąć fotkę i większość się do niczego nie nadawała. Chciałam podziękować organizatorom czyli Międzynarodowym Targom Poznańskim za organizację Blog Beauty Day. Jestem pełna podziwu dla Pań, które wszystko ogarnęły jak należy. Dziękuję również sponsorom za upominki, jest ich tyle że skorzystam na nich nie tylko ja 🙂

  UPOMINKI OD SPONSORÓW
Semilac
Silcare
Sylveco
Mexmo
LaQ
Loton
Neess
Kemon  / Insight
GLYNTHalier
Hurtownia kosmetyczna Markos

Możesz również polubić

Jeden komentarz

  1. Naturalny Peeling QUIN z błotem i solą z Morza Martwego - Naturalnie Piękna

    […] P.s Ten peeling miałam okazję poznać dzięki udziałowi w Blog Beauty Day w Poznaniu, klik do relacji.  Przyznam szczerze, że naprawdę wybrałabym się na jakieś spotkanie dla blogerek. Niestety […]

Dodaj komentarz