Olejek kokosowy Vatika
W kilku słowach o kosmetyku
  • Opakowanie Plastikowa butelka o pojemności 150 ml
  • Zapach Głównie kokosowy, wyczuwam w nim też lekko ziołowe nuty
  • Konsystencja W zależności od temperatury- płynna lub zbita
  • Wydajność Zadowalająca
  • Dostępność Drogerie kosmetyczne
  • Cena ok. 10-15 zł
  • Skład  Coconut Oil (Cocos Nucifera Oil), Emblica officinalis fruit extract (Amla), Terminalia chebula extract (Haritaki), Terminalia belirica extract, Azadirachta Indica leaf extract (Neem), Centella Asiatica plant extract (Brahmi), Hedychium Spicatum Rhizome extract (Kapur Kachri), Lawsonia Inermis leaf extrac (Henna), Lecithin (Soya Lecithin), Perfume, Aqua (soft water), Milk (Lac), Rosmarinus Officinalis leaf oil (Rosemary Oil), Tocopherol acetate (vitamin E), Citrus medica limonum oil (Lemon Oil), Butylated hydroxy toulene.Więcej o poszczególnych składach przeczytasz tutaj  Moja opinia

Ten olejek kokosowy, posiada fajny skład. A co najważniejsze, na pewno mamy do czynienia z olejem kokosowym. Pod wpływem temperatury, olejek często zastyga tak, że konieczne jest podgrzanie butelki pod ciepłą wodą. Zapach jest ładny i nie za mocny, dzięki temu lubię stosować olejek przed myciem włosów. Efekty są dobre i zauważalne, nie jest to jednak efekt WOW. Włosy są widocznie bardziej nawilżone i mniej suche w dotyku. Przy systematycznym używaniu, zauważyłam że ładniej błyszczą i lepiej się układają. Być może wrócę kiedyś do tego olejku albo spróbuje innej wersji olejków do włosów Vatika. Zdecydowanie bardziej wolę jednak używać sam czysty olej kokosowy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger