Trzymajcie kciuki ! Rozpoczynam walkę z wypadaniem włosów z MediceuticalsHej Wszystkim,

Niestety po ciąży, ciągle mam problemy z wypadaniem włosów. Od kilku dni, mam okazję sprawdzić na sobie działanie kompleksowej pielęgnacji marki MEDICEU+ICLAS. Przyznam, mam nadzieję na zniwelowanie tego problemu.
Włosów wypadło mi bardzo dużo, boje się że nigdy nie będą takie jak przedtem. Postanowiłam w tym miesiącu stosować tylko tą terapię. Już za miesiąc podzielę się z wami wrażeniami odnośnie stosowania. Trzymajcie kciuki by się udało!
Po kilku użyciach, jestem pozytywnie zaskoczona użyciem kuracji. Widoczne efekty w zmniejszeniu wypadania włosów, można zauważyć już po miesiącu używania. Cała kuracja powinna wystarczyć na cztery i pół miesiąca stosowania.  Zapowiada się obiecująco, oby zdziałała jak najwięcej dobrego :)

A wy znacie tą kuracje ?  

 Ciekawych odsyłam do strony tutaj

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji