Jak odpowiednio dobrać perfumy do okazji?

Właściwie dobrane perfumy powinny nie tylko podkreślać naszą osobowość i charakter. Wybrany zapach musi także pasować do okazji i okoliczności, w których go używamy. Na co należy zwrócić uwagę, by czuć się komfortowo i cieszyć się ulubionym aromatem? Wiele osób nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez użycia perfum. Jednak zanim sięgniemy po ulubiony zapach … Czytaj dalej Jak odpowiednio dobrać perfumy do okazji?

Przepisy na domowe kosmetyki – Przepisy na maseczki do twarz #6

Maseczka jabłkowa na twarz i dekolt Składniki: Jedno jabłko, 1 łyżka oliwy lub oleju z pestek winogron,  1 łyżka jogurtu naturalnego Wykonanie: Jabłko trzemy na tarce o najmniejszych oczkach z skórką, tak aby zachować więcej więcej witamin. Starte jabłko mieszamy z  pozostałymi składnikami. Tak przygotowaną papkę nakładamy na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Rozkoszujemy się … Czytaj dalej Przepisy na domowe kosmetyki – Przepisy na maseczki do twarz #6

Okulary przeciwsłoneczne-jakie są najlepsze dla naszego zdrowia ?

Okulary przeciwsłoneczne, stanowią praktyczny dodatek do każdej letniej stylizacji. Decydując się na zakup nowej pary okularów, warto  popatrzeć na nie pod kątem naszego zdrowia.  Nie każde okulary przeciwsłoneczne, spełniają swój podstawowy wymóg - czyli chronią przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Większość modeli dostępnych w sklepach, prowizorycznie przyciemniają ostre światło, przyczyniając się tylko do zwiększenia naszego  komfortu. … Czytaj dalej Okulary przeciwsłoneczne-jakie są najlepsze dla naszego zdrowia ?