Co u mnie nowego ? Dlaczego zrezygnowałam z spełnienia swojego marzenia ?

Hej Wszystkim,

Dawno już nie było wpisów osobistych, dlatego dziś nieco prywaty. W mim życiu w sumie nie dzieje się nic ciekawego, na co dzień zajmuje się wychowywaniem1,5 rocznej córki. Jagoda jest kochanym dzieckiem i ma w sobie większe pokłady energii, niż ja po wypiciu dwóch dużych kubków kawy. Nawet nie wiem kiedy, ten czas tak szybko zleciał…i stała się takim łobuzem.
Obecnie czuje się wprawioną w boju matką i nauczyłam się odpoczywać wtedy kiedy to możliwe. Dla przykładu nic tak nie odpręża mnie jak muzyka, nawet słuchana podczas podróży w samochodzie (oczywiście w dobrym sprzęcie takim jak ze sklepu centrumaudio.pl ) daje mi możliwość odetchnięcia na chwilę. Każda matka wie, jak cenne są chwile totalnego odpoczynku!

Raczej nie będę pisarką…

Niedawno dostałam ciekawą ofertę współpracy w pisaniu tekstów. Starałam się jak tylko mogłam podjąć wyzwaniu. Nie podołałam, przerosło mnie to. Zrozumiałam, że pisanie bloga to jedno a pisanie tekstów to drugie. Doceniłam wtedy wartość swojego bloga, i ciesze się że nie muszę tutaj być profesjonalistkom. Niestety robię błędy w pisowni, moja dysleksja jest niekiedy tutaj widoczna- stanowi jednak część mnie. Tak, jestem nie idealna, ale dobrze mi z tym !

Pamiętacie serię wpisów ,,Mama wraca do formy”?

Można powiedzieć, że do form sprzed ciąży wróciłam. Czka mnie jeszcze sporo pracy w poprawieniu swoje sylwetki na zdrowszą. Uczę się chodzić prosto ! Haha 🙂 Niestety bardzo się garbię, wstydząc się swojej figury.
W domu noszę pajączka by wyrobić dobry nawyk, już czuję różnicę zarówno w sylwetce jak i samopoczuciu. Najbardziej zależy mi na tym, by prowadzić zdrowy tryb życia i zwalczyć swój nałóg jakim jest cukier. Wieżę, że mi się uda to osiągnąć! Mam dla kogo walczyć o siebie.

Stchórzyłam i już nigdy nie będę miała kolejnej szansy na to marzenie.

Na początku czerwca miałam okazję wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Mogłam przekonać się jak to jest być modelką. Haczyk tkwił w tym, że sesja miała być w bieliźnie.
Zostałam wyłoniona jako jedna z zwyciężczyni w konkursie dla marki Axami. Sesja zdjęciowa miała na celu pokazanie naturalnego piękna kobiet, bez względu na kształty i gabaryty. Przyznam, że jak zobaczyłam ten konkurs stwierdziłam że jest to coś dla mnie.
Mam problemy z samoakceptację, a taka sesja zdjęciowa umożliwiła by mi popatrzenie na siebie z innej strony. Mogłabym w końcu poczuć się prawdziwa kobieta.
Tak jak z początku się cieszyłam i chciałam wziąć udział. Tak z czasem przyszedł lęk. W głowie pojawiło się setki pytań i obaw. Jak to inni odbiorą ? A co jeśli będę mnie krytykować ?
To niestety sprawiło, że zrezygnowałam z swojego marzenia.
Teraz przyznam, że żałuję. Tak naprawdę nigdy nie będzie kolejnej szansy na taką sesję. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Wiem, że modelką nie jestem i nigdy nie będę.
Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się wziąć udział w sesji zdjęciowej ale mniej odważnej która również doda mi pewności siebie.
To cała sytuacja nauczyła mnie jednego – Marzenia spełnia się dla siebie, nie da innych.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz