Dream list – wymarzony dom

Hej Wszystkim,

Dzisiaj nie codziennie. Chciałam wam przybliżyć nieco moje marzenie o własnym domu. Obecnie mieszkam na poddaszu w domu wielorodzinnym wraz z teściami. Mieszka mi się bardzo dobrze i jak na razie nie wyobrażam sobie żyć gdzie indziej.

W głowie mam jednak marzenie o domku, w którym chciałabym zamieszkać gdy wygram w totolotka. Ręka w górę kto również tak marzy ! Samo ulokowanie domu jest dla mnie bardzo ważne, bo to miejsce gdzie się dom znajduje nadaje mu charakteru i klimatu. Kocham góry, kocham las i kocham morze. Nie wiem czy zdołam zebrać wszystkie te widoki, które skradają mi serce w jedno miejsce. W marzeniach jednak wszystko jest możliwe.

Dom nie mógłby być pusty, oczami wyobraźni widzę na podwórku roześmiane dzieci i wesołego psa. Nieopodal stół zastawiony na rodzinne spotkanie, gdzie w gwarze rozmów słychać tylko śmiechy innych. Wyjście na mały taras, gdzie można by było usiąść na huśtawce. Dom nieopodal skraju lasu, gdzie słychać odgłosy nocy. A w środku ciepło i przytulnie, zwłaszcza zimą gdy ta malowniczo wygląda z okna. Pełno naturalnego światła i zapachu ziół rosnących w ogródku.Pokój na poddaszu w którym mogłabym oddać się pasji jaką jest dla mnie tworzenie czegoś z niczego. Domek koniecznie drewniany, bo te mają w sobie ,,duszę” i coś co sprawia że czuję spokój.

I tak sobie siedzę i dumam nad mym marzeniem. Jak zamknę oczy, to znajduje się właśnie w wymarzonym miejscu. Jednak serce podpowiada mi jedną ważną rzecz ,,Dom Twój, tam gdzie serce Twoje”

A wam jaki się domek marzy ?
Mój wymarzony dom mógłby wyglądać podobnie do tego drewnianego z drewnolandia.pl

Możesz również polubić

Dodaj komentarz