Maseczki Dermaglin w 3 odsłonach : Oczyszczająco-odżywcza, Do cery trądzikowej, Regenerująca


Z tą marką maseczek spotkałam się już wcześniej. Jednak dopiero przy zakupach promocyjnych w Rossmanie, przyjrzałam się im bliżej. Praktycznie jako jedyne, pod względem składu wypadają najlepiej - jest on krótki bez zbędnych składników. Cena jednej maseczki to około 6 zł, jak na jedne użycie wypada średnio w rankingu maseczek. Czy skład idzie w parze z działaniem? O moich spostrzeżeniach odnośnie używania tych maseczek przeczytacie dalej


Oczyszczająco-odżywcza
Maseczka wystarczyła mi na jedno użycie, myślę że nałożona cienką warstwą tylko na twarz starczyła by na 2 aplikacje. Miłym zaskoczeniem było to, że mimo zawartości glinki zielonej ta maseczka mnie nie szczypała. Efekty jak dla mnie super ! Cera oczyszczona, wyjątkowo gładka w dotyku. W dodatku koloryt skóry wyrównany a sama skóra odnosi wrażenie bardziej odżywionej. Jestem na tak dla tej maseczki :)

 Regenerująca
Maseczka tak jak i poprzednie dwie wersje, zachowuje się tak samo podczas użycia. Po zmyciu maseczki zauważyłam przede wszystkim bardzo dobre oczyszczenie skóry. Cera jest cudownie gładka w dotyku, tak że z przyjemnością się jej dotyka. Wygląda na zdrowszą, bardziej promienną. Zaczerwienienia skórne są zminimalizowane. Jak dla mnie super maseczka. Jednak cz regeneruje, to mogłabym stwierdzić po kilku użyciach. Mam ochotę na więcej.

Maseczka do cery trądzikowej
Zdecydowanie ta maseczka, najbardziej przypadła mi do gustu z całej trójki. Jej zapach jest bardzo przyjemny dla nosa i z przyjemnością się ,,nosi" tą maseczkę. Efekty użycia, bardzo podobne do poprzednich maseczek. Być może, przy dłuższym użytkowaniu, mogłabym określić konkretną różnicę. Wszystkie maski bazują na tym samym rodzaju glinki zielonej i to ona głównie tutaj działa. Naprawdę lubię swoją skórę, po zmyciu tej maski. Jest idealnie gładka w dotyku, widocznie wygląda na zdrowszą. Na pewno kupię tą maseczkę ponownie, ze względu na skład i działanie.
Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji