Equilibra Chusteczki do higieny intymnej

Cena 11 zł. Informacja i dostępność tutaj


INGREDIENTS: Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Olus Oil (Vegetable Oil), Glycerin, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Glyceryl Oleate, Dicaprylyl Carbonate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Tocopherol, Coco-Glucoside, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Lactic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract.
Moja opinia  
Małe poręczne opakowanie, zmieści się do każdej torebki. Te nasączone chusteczki, są nieodłącznym elementem gdy gdzieś wyjeżdżam. Stanowią moje sos w nagłych sytuacjach, kiedy to chcę szybko zadbać o higienę intymną, chociaż doraźnie puki nie robię tego w domu. Każda kobieta wiem, jaka jest niekomfortowa miesiączka latem i to w czasie upałów. Często na wyjazdach nie ma możliwości się podmyć, jednak te chusteczki dają radę !
Jedna chusteczka w zupełności wystarcza, by poczuć się lepiej. Na plus zasługuję to, że ulegają zupełnemu rozkładowi po użyciu. Nie musimy się martwić, że zanieczyszczamy środowisko.
Chusteczki same w sobie są dobrze nasiąknięte, nie podrażniają miejsc intymnych. Ich zapach zapewnia odświeżenie a dodatek aloesu delikatnie pielęgnuje skórę. Mogę śmiało je polecić, zwłaszcza kobietą które chcą zapewnić sobie odpowiednią higienę nie tylko podczas miesiączki w każdych warunkach :)
A czy dla Was chusteczki nawilżane są niezbędnym elementem torebki ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger