Razem wybudujmy Świetlikowo !Gdybyś mógł wycenić swój czas, na ile być go wycenił ? A co z ostatnimi chwilami życia ? Każdy dzień, każda godzina a nawet minuta jest warta na wagę złota. Razem możemy sprawić, by ten wyjątkowy czas, dzieciom podopiecznym z hospicjum w Świetlikowie upłyną jak w bajce ! 
Rezygnując z władnych przyjemności, możesz sprawić innym wiele radości! 100 zł to tak niewiele, by zrobić tak wiele ! Serdecznie zachęcam do kupna kalendarzów, z którego zyski zostaną przeznaczone na zapłatę za zrealizowane prace.

Jeśli chcesz pomóc kliknij tutaj 
 http://www.swietlikowo.pl/kalendarz.html


W tym wyjątkowym kalendarzu rok rozpoczyna się we wrześniu i trwa 14 miesięcy, a wśród nich jest ‘wpółdokwiecień’ albo ‘poluty’. Na artystycznych zdjęciach zrobionych na terenie budowy Świetlikowa pojawia się też 14 gwiazd i zespołów muzycznych: Martyna Wojciechowska - ambasadorka Świetlikowa, Anna Guzik, Łukasz i Paweł Golec, Magda Solich, Sebastian Riedel i zespół Cree, Jędrek Bargiel, Kabaret Młodych Panów, Wojciech Waglewski, Aleksander Doba, Włodek Pawlik, Mela Koteluk, Stanisław Soyka, Wojtek Mazolewski i Krzysztof Wielicki.


Fot. Dorota Koperska Photography
Copyright: Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci, Tychy 2017.

Mimo iż oficjalne otwarcie Świetlikowa odbyło się 20 czerwca br., Fundacja Śląskie Hospicjum Dla dzieci potrzebuje blisko 525 tys. zł, by móc zapłacić wykonawcom za zrealizowane prace. Środki ze sprzedaży kalendarza, który jest projektem całkowicie charytatywnym ze strony gwiazd i tworzących go osób, mają zostać w całości przeznaczone na ten cel.

W Świetlikowie dzieci, pomimo ciężkiej, nieuleczalnej choroby, mogą przebywać wspólnie z rówieśnikami pod bacznym okiem wykwalifikowanej kadry. Mają możliwość przeżywać magiczne chwile w Sali doświadczania świata i poznać świat leżąc w łóżku, kiedy w pokoikach unoszą się zapachy mięty, czekolady czy wanilii. Na co dzień z dziećmi pracują rehabilitanci, logopeda, psycholog, a kiedy dziecko potrzebuje odpoczynku, wolontariusz chętnie zagra mu na gitarze lub poczyta książkę przy łóżeczku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy Czytelnicy ! Wszystkie komentarze po 28.09.2016 do 20.03.2019 roku zostały skasowane z związku z przejściem systemu komentarzy ponownie na blogowy z disqusa - za kłopot bardzo przepraszam !

Copyright © 2016 Naturalnie Piękna , Blogger