5 pomysłów na niecodzienną dekorację mieszkania

Dziś przedstawiam ,,5 pomysłów na niecodzienną dekorację mieszkania”. Jeśli jesteście na etapie urządzania swoich czterech kątów lub szukacie pomysłu na prezent, trafiliście w dobre miejsce.
Jeszcze 10 lat temu, w życiu bym nie pomyślała, że w tak prosty sposób można zmienić wnętrze pokoju.  Obecnie mamy aż za duży wybór dekoracji – każdy znajdzie coś co odpowiada jego wymaganiom. A czy Wy lubicie zmiany w domu ? Czy wolicie by wszystko wyglądało tak samo przez lata ?

My Polacy, uwielbiamy parawany, zwłaszcza te plażowe. Warto modę wakacyjną przenieść w zacisze domowe. Parawany nie służą tylko jako mobilna ścianka, mająca na celu wygrodzenie przestrzeni. Są świetną ozdobą, którą możemy przenieść w dowolnym czasie w dowolne miejsce.

Podobno wystrój domu, świadczy o domowniku. Taka tablica  jest jak trofeum dla zdobywcy świata. W prosty sposób, można zaznaczyć na mapie miejsca które się zwiedziło jak i plany na nowe podróże. Każdy z gości na pewno zatrzyma się przy tablicy,  by z ciekawości podpatrzeć jakie miasta i kraje zwiedził już domownik.

Kto by pomyślał, że moda na metalowe plakaty zawita także w domu. Większość z nas kojarzy je z metalowymi szyldami reklamującymi różnego rodzaju napoje. Dzisiaj, coraz częściej wiszą na ścianach w domu. Mimo upływu czasu, styl i klimat pozostał taki jak za dawnych lat.

Dla osób, które nie lubią monotonii i często planują zmianę – idealne rozwiązanie. Obecnie wybór naklejek jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy je nakleić praktycznie wszędzie i zdjąć i zmienić na inne gdy się znudzą. Jest to też fajny patent na zakrycie niechcianych plam na ścianie, których nie da się już zmyć.

Drzewo genealogiczne to coś co marzy mi się od dawna. Zdjęcia wszystkich bliskich w jednym miejscu. Taka ozdoba ścienna nie tylko sprawi wiele radości mieszkańcom domu ale i będzie świetną formą do opowiedzenia innym o swojej rodzinie. Najfajniejsze jest to, że dzięki korkowemu podłożu, możemy na bieżąco zmieniać zdjęcia i dodawać nowe.

Czy któraś z inspiracji jest dla Was nowością ? Co myślicie o takich ozdobach domu ?

Dodaj komentarz