5 pomysłów na niecodzienną dekorację mieszkania


Dziś przedstawiam ,,5 pomysłów na niecodzienną dekorację mieszkania". Jeśli jesteście na etapie urządzania swoich czterech kątów lub szukacie pomysłu na prezent, trafiliście w dobre miejsce.
Jeszcze 10 lat temu, w życiu bym nie pomyślała, że w tak prosty sposób można zmienić wnętrze pokoju.  Obecnie mamy aż za duży wybór dekoracji - każdy znajdzie coś co odpowiada jego wymaganiom. A czy Wy lubicie zmiany w domu ? Czy wolicie by wszystko wyglądało tak samo przez lata ?My Polacy, uwielbiamy parawany, zwłaszcza te plażowe. Warto modę wakacyjną przenieść w zacisze domowe. Parawany nie służą tylko jako mobilna ścianka, mająca na celu wygrodzenie przestrzeni. Są świetną ozdobą, którą możemy przenieść w dowolnym czasie w dowolne miejsce.Podobno wystrój domu, świadczy o domowniku. Taka tablica  jest jak trofeum dla zdobywcy świata. W prosty sposób, można zaznaczyć na mapie miejsca które się zwiedziło jak i plany na nowe podróże. Każdy z gości na pewno zatrzyma się przy tablicy,  by z ciekawości podpatrzeć jakie miasta i kraje zwiedził już domownik.


Kto by pomyślał, że moda na metalowe plakaty zawita także w domu. Większość z nas kojarzy je z metalowymi szyldami reklamującymi różnego rodzaju napoje. Dzisiaj, coraz częściej wiszą na ścianach w domu. Mimo upływu czasu, styl i klimat pozostał taki jak za dawnych lat.
Dla osób, które nie lubią monotonii i często planują zmianę - idealne rozwiązanie. Obecnie wybór naklejek jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy je nakleić praktycznie wszędzie i zdjąć i zmienić na inne gdy się znudzą. Jest to też fajny patent na zakrycie niechcianych plam na ścianie, których nie da się już zmyć.


Drzewo genealogiczne to coś co marzy mi się od dawna. Zdjęcia wszystkich bliskich w jednym miejscu. Taka ozdoba ścienna nie tylko sprawi wiele radości mieszkańcom domu ale i będzie świetną formą do opowiedzenia innym o swojej rodzinie. Najfajniejsze jest to, że dzięki korkowemu podłożu, możemy na bieżąco zmieniać zdjęcia i dodawać nowe.Czy któraś z inspiracji jest dla Was nowością ? Co myślicie o takich ozdobach domu ?

Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji