Strona główna » 5 pomysłów na niecodzienną dekorację mieszkania

5 pomysłów na niecodzienną dekorację mieszkania

Dziś przedstawiam ,,5 pomysłów na niecodzienną dekorację mieszkania”. Jeśli jesteście na etapie urządzania swoich czterech kątów lub szukacie pomysłu na prezent, trafiliście w dobre miejsce.
Jeszcze 10 lat temu, w życiu bym nie pomyślała, że w tak prosty sposób można zmienić wnętrze pokoju.  Obecnie mamy aż za duży wybór dekoracji – każdy znajdzie coś co odpowiada jego wymaganiom. A czy Wy lubicie zmiany w domu ? Czy wolicie by wszystko wyglądało tak samo przez lata ?

Dekoracyjne parawany

My Polacy, uwielbiamy parawany, zwłaszcza te plażowe. Warto modę wakacyjną przenieść w zacisze domowe. Parawany nie służą tylko jako mobilna ścianka, mająca na celu wygrodzenie przestrzeni. Są świetną ozdobą, którą możemy przenieść w dowolnym czasie w dowolne miejsce.

 

Tablica korkowa- dla miłośników podróżowania 

Podobno wystrój domu, świadczy o domowniku. Taka tablica  jest jak trofeum dla zdobywcy świata. W prosty sposób, można zaznaczyć na mapie miejsca które się zwiedziło jak i plany na nowe podróże. Każdy z gości na pewno zatrzyma się przy tablicy,  by z ciekawości podpatrzeć jakie miasta i kraje zwiedził już domownik.

Plakaty metalowe- oldschoolowa moda w twoim domu

Kto by pomyślał, że moda na metalowe plakaty zawita także w domu. Większość z nas kojarzy je z metalowymi szyldami reklamującymi różnego rodzaju napoje. Dzisiaj, coraz częściej wiszą na ścianach w domu. Mimo upływu czasu, styl i klimat pozostał taki jak za dawnych lat.

Naklejki na ścianę – szybki i prosty sposób na zmianę

Dla osób, które nie lubią monotonii i często planują zmianę – idealne rozwiązanie. Obecnie wybór naklejek jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy je nakleić praktycznie wszędzie i zdjąć i zmienić na inne gdy się znudzą. Jest to też fajny patent na zakrycie niechcianych plam na ścianie, których nie da się już zmyć.

Drzewo genealogiczne/ rodzinne

Drzewo genealogiczne to coś co marzy mi się od dawna. Zdjęcia wszystkich bliskich w jednym miejscu. Taka ozdoba ścienna nie tylko sprawi wiele radości mieszkańcom domu ale i będzie świetną formą do opowiedzenia innym o swojej rodzinie. Najfajniejsze jest to, że dzięki korkowemu podłożu, możemy na bieżąco zmieniać zdjęcia i dodawać nowe.

Czy któraś z inspiracji jest dla Was nowością ? Co myślicie o takich ozdobach domu ?

Inne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *