Czy powrót do szkoły musi być nudny ? Moja mała wishlista :)


20 lat.... 20 lat temu nie mogłam się doczekać pierwszego dnia szkoły. Chodziłam wtedy z plecakiem (Był z Kulfonem i Moniką - kto pamięta) po domu i nie myślałam o niczym innym.
Każdy kolejny nowy rok szkolny, był dla mnie nowym początkiem. Wszystko zaczynało się od nowa, tak jak i w szkole zaczynałam naukę z czystym zeszytem, tak i w życiu zaczynało się wszystko od nowa. 
Mimo, że do szkoły już nie chodzę - uwielbiam ten czas ! W sklepach aż roi się od różnego rodzaju książek, zeszytów, długopisów... Aż chce się znowu, przeżyć to na nowo. Tak naprawdę dopiero z czasem docenia się tę beztroskę szkolnych lat. Kto z Was tęskni za szkołą tak jak ja ?

Zapraszam na małą listę rzeczy, które wpadły mi w oko :) 


 1.  Notes Meows 19 zł
 2.  Komplet Zakładek Magnetycznych Colorful 3,90 zł
 3. Zegar Diamondo 149 zł
 4. Długopis Colorful Elephant 4,50 zł
 5. Planner Dario 25 zł
 6. Komplet Akcesoriów Mini Desk 15 zł
 7. Komplet Klipsów Colorful 4,75 zł
 8.  Piórnik Foxel 15 zł
 9.  Piórnik Meow 29 zł
 10.  Portmonetka Cat 25 zł
 11.  Skarbonka Owlis 39 zł
 12. Torba Partycat 19 zł
Kto z Was lubi powroty do szkoły ?

Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji