Pomysły na prezent - zachowaj wspomnienia na dłużej !


Hej Wszystkim,

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić, już pewnie znaną formę prezentów jaką są foto-obrazy.
Jeszcze sto lat temu, nikt nawet by nie pomyślał że technologia tak bardzo się rozwinie jak obecnie. Kiedyś obrazy, nie wisiały w każdych domach. Jeśli już zdobiły ścianę, bardzo rzadko były robione specjalnie na zamówienie. Większość osób, kupowało obrazy gotowe od ulicznych lub znanych artystów. Niektórzy decydowali się na zamówienie reprodukcji znanych obrazów wybitnych artystów(powiedzmy sobie szczerze,tylko nielicznych stać na oryginał obrazu np. Leonarda da Vinci), co nie zawsze skutkowało dobrym efektem. Ciężko bowiem oddać styl i charakter wybitnego artysty, nawet uzdolnionej osobie.


W XX wieku, nastąpił wielki bum na drukowane reprodukcje. Rozwój technologi, pozwolił chociaż poczuć namiastkę posiadania prawdziwego dzieła. Każdy z nas bowiem, lubi otaczać się tym co piękne.
Od dobrych kilku lat, mamy możliwość posiadania obrazów jeszcze nam bliższych. Możemy uwiecznić na płótnie wszystkie wspomnienia zachowane w fotografii. Bez stresu i obawy, że fotografia nie zostanie dokładnie odzwierciedlona. Nie ma się co oszukiwać, taka forma jest znacznie tańsza i dostępna dosłownie od ręki. W dodatku, wygląda znacznie efektowniej niż zwykła fotografia.


Obraz na płótnie ze zdjęcia, to doskonała opcja na prezent praktycznie na każdą okazję. Ucieszy każdego członka rodziny, nie zależnie od wieku. W prosty i tani sposób, można nadać charakteru każdemu wnętrzu. Fotoobrazy do salonu a nawet jako ozdoba ścianę w swoim biznesie (np. w kawiarni). Czemu nie ? Taki prezent, warto zrobić również dla samego siebie, by zachować wspomnienia na dłużej.A czy Wam podoba się moda na fotoobrazy?

Jeśli już decydujecie się na kupno fotoobrazu, warto postawić na jakość i dobrą cenę,  można kupić online np. tutaj www.foto4u.pl

Komentarze

Instagram

Blog Naturalnie Piękna, powstał w sierpniu 2009 roku. Jeszcze 10 lat temu, nie sądziłam,że moje hobby - potrwa tak długo. Dzięki prowadzeniu bloga, nauczyłam się lepiej dbać o siebie jako kobieta. Codziennie odkrywam nowe tajniki pielęgnacji: jak dbać o włosy, jak mieć zdrową cerę czy też jak troszczyć się o swoje zdrowe. Odkryłam swoje hobby jakim jest robienie domowych kosmetyków. Kosmetyki diy to coś co uwielbiam robić i cieszę się, gdy mogę podzielić się z innymi tym co robię. Na co dzień staram się stawiać na jak najbardziej naturalną pielęgnacje, sięgam głównie po kosmetyki naturalne, lubię też używać produktów polskich marek kosmetycznych. Recenzje kosmetyków to jeden z tematów najczęściej poruszanych na moim blogu. Traktuje to jako wyzwaniem i zawsze staram się włożyć w to dużo pracy i serca. Na blogu poruszam tematy nie tylko kosmetyczne. Znajdziecie tutaj też wiele inspiracji z świata wystroju wnętrz czy też mody. Lubię też dzielić się swoimi doświadczeniami z bycia blogerką i cieszę się, gdy mogę komuś przez to pomóc. Blog nie jest tylko stroną typowo poradnikową. Poruszam tutaj też tematy osobiste czyli w skrócie lifestyle. Zwierzam się z tego jak być mamą, która ma nieco kompleksów i walczy o pewność siebie. Zakładając tego bloga miałam jeden główny cel, nauczyć się kochać siebie i pokazać światu, że każda kobieta może być piękna. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i znajdziecie tutaj mnóstwo inspiracji